AKP’DEN KURTULMADAN, KURTULUŞ MÜCADELESİ OLMAZ

Adnan DEMİR

Amerika’nın yenilmezliğine imân etmiş olan, Haçlı Batı’ya, Siyonist İsrail’e muhtaç olduklarını açıkça itiraf eden AKP Örgütü, İsrail’le mücadele edemez, ETMEZ.

MIŞ gibi yapmak konusunda akp nin çok başarılı (!) olduğunu herkes çok iyi bilir.

İsrail’le mücadele konusunda artık mücadele ediyor”muş” gibi bile yapamıyorlar…

Çünkü artık “mış” gibi yapma dönemi bitti. Şimdi her şey artık tüm çıplaklığı ve gerçekliği ile cereyan ediyor. Takke düştü, kel göründü. Şehidlerin, mazlumların kanı, bütün sahtelikleri ortaya çıkartmakta…

Filistine kefen gönderme marifetinden başka gözle görülür hiç bir şey yapmadılar, yapamadılar… Ha bir de kınım kınım kınamaları var!

Tek kutuplu hegomonyayı (Amerika – Batı – Nato) yeneceğine inanan ve bunu ölüm pahası cephede gösteren kahramanlar destan üstüne destan yazmaya devam ederken, Anadolu ahalisini bu izzet ve şerften yoksun ve boynu bükük bırakan AKP örgütü, kalbi anti emperyalizmayla mücadele için çarpanlara, müslüman halka en büyük zilleti yaşatıyor.

Tek kutuplu dünyanın sonunun geldiğini, yeni dünya düzeninin Türkiye merkezli kurulacağını ilân eden İbda ve Mimarı’na neden ihanet ettiklerini şimdi daha iyi anlıyorsunuz değil mi?!

Bu ihanetlerinin elbet bedelini ödeyecekler, kimsenin şüphesi olmasın.

Daha, Afganistan’da yenilginin taze lezzetini tadan Amerika’ya bu lezzet alışkanlık yapmış olsa gerek, yürüttüğü tüm politika ve hamlelerde yenildi; daha Ukrayna’daki yenilgiyi hazmedemeden kendilerini “bataklık” olarak gördükleri Ortadoğu da tekrar buldu.

Sizin bataklık gördüğünüz yer, bizim evimizdir, vatanımızdır ve biz evimiz için, vatanımız için ölür ve öldürürüz… Size bataklık, bize cennet bahçesi…

Öyle yağma yok! Madem buraya geldin, ikramlarımızı tatmadan göndermeyiz biz kimseyi! Geldiğiniz gibi gidemeyeceksiniz!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d