TÜRK VE İSLÂM DÜŞMANI SİYONİZM’İN PROPAGANDASINI YAPMAK SUÇ KAPSAMINA ALINMALI!

Şevket KORAY

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere göre, Fatih Altaylı ve Nevşin Mengü’nün önderliğini yaptığı Siyonist yaltakçıları, Adana’da trende Filistin için şiir okuyan gençlere sözlü tacizde bulundu.

İsrail gönüllü ajanlarının pervasızlığı, bir yandan İslâm’ı içeriden bölmek için üretilen BOP-İslâmcılığının milletin temel savunma güdülerini tahrip etmeyi başardığına işaret ederken, diğer yandan da Türk-İslâm varlığına karşı yönelen şiddetin dozunun giderek arttığını gösteriyor.

Son yılların modası “Siyonist-Türkopol (*) Türkçülük” ideolojisi, liderleri fonlanan ve Batı-merkezci eğitim sistemi tarafından cahil bırakılmış kesimleri hedefleyen sefil bir Neo-Nazi/Siyonist hezeyandan ibarettir.

İsrail’i desteklemek Türkçü-Milliyetçi bir strateji midir?

Siyonist ideolojinin temel hedefinin Türkiye’nin güney sınırlarını da içine alan sözde “Vaadedilmiş Topraklar”ı ele geçirmek olduğunu göz önüne alırsak cevap kesin bir şekilde hayır. Hiçbir milliyetçi/vatansever ideoloji vatan topraklarının kendisinden koparılmasını onaylamaz. İsrail’in Türkiye’nin stratejik düşmanı olduğu bir açık gerçek, bedahettir.

Siyonist propaganda makinasının Türkiye’de teşekkül ettiği Arap düşmanlığının temelinde bu arz-ı mev’ud jeostrateji vardır. İsrail’in ırkçı-faşist ideolojisinden unsurlar taşıyan uyduruk bir varyant olan; İsrail’i desteklediklerini o veya bu şekilde ilân eden; ve hatta bazıları İsraillilerle görüştüğünü açık kaynaklarda itiraf eden Siyonist ajanlar, Türk vatanının açık düşmanlarıdır.

Yapılması gereken, yasal bir düzenleme ile Türk ve İslâm düşmanı Siyonist ideolojinin propagandasını yapmanın vatana ihanete denk bir eylem olarak ağır cezalık suç kapsamına alınması ve bu yolla Türk vatanını bölmeye çalışan vatan düşmanlarının gücünün kırılmasıdır.

(*) Haçlı seferlerinde Türk düşmanları saflarında yer alan hain Türkler; Yunancası: Τουρκόπουλοι.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d