MÜSLÜMANIN ELİNDE “GÜÇ” DAİMA MAHCUBDUR!

MÜSLÜMANIN ELİNDE “GÜÇ” DAİMA MAHCUBDUR!

25 yıldır Büyük Doğu Coğrafyası’nda milyonlarca müslümanı soykırıma tabi tutarak katleden Haçlı Ordusu’nun medya marifetiyle canavarlaştırdığı Taliban ile ilgili bir video.

Video’nun hikâyesi ve haberi IncaNews sitesinden iktibasla aşağıda.

Afganistan’ı, İşgâlci Haçlı Kuvvetlerinden temizleme mücâdelesi veren Taliban Mücahid Kuvvetleri’nin, 2001 Ekim ayından beri yürüttükleri Kurtuluş Savaşı hakkında, yıllardır Batı ve işbirlikçilerinin YALANCILIKLA yürüttükleri propagandaları aşabilmiş bir görüntüdür izleyeceğiniz.

Taliban’ın önceki haberlerimizde de vurguladığımız merhametli karakterini, yıllardır insanımızı zehirleyen bu yalancıların “canavar Taliban” edebiyatıyla karşılaştırınız.

Sonra bu karşılaştırmanın verileriyle, güvenliği altında tuttuğu Musul başta olmak üzere, soykırımcı-sömürgeci-yağmacı işgâlciden arındırdığı bütün şehirlerde halkının kendisinden memnun olduğu İslâm Devleti (IŞİD) hakkında yürütülmekte olan propagandalara bir daha bakınız.

Ve o propaganda sahipleriyle birlikte ve tapındıkları Haçlı-Yahudi Gücü’nün, 25 yıldır milyonlarca insanımızı barbarca katletmesine nisbetle, Mücahidlerin savunmasız (kendisini gizleyen bir suçlu da olsa) insanlara muamelesine dikkat kesiliniz:

Müslümanın elinde “güç” daima mahcubdur!

ADIMLAR Dergisi

 

Taliban’ın yolculara muamelesi gizli kamerada

Afganistan’da yolculuk yapmakta olan bir kadının bulunduğu otobüs, Afganistan İslam Emirliği (Taliban) tarafından bir kontrol noktasında durduruldu. Kadın, otobüse giren Taliban savaşçısı ile yaşanan diyalogları gizlice video kameraya çekti.

Mezar-ı Şerif kentinden sabah 6’da yola çıkan otobüs Kabil’e gitmekteydi. Kadının babası, yolun güvenli olmadığı konusunda kendisini uyarmıştı. Nitekim otobüs saat 10:30’da Taliban’ın bir kontrol noktasında durduruldu. Bayan Sadat, tam o sırada kamerası ile görüntü almaya başladı.

Görüntülerde Taliban savaşçısı uzun bir selamlama seramonisi ile otobüse giriş yapıyor ve yolcuların halini, hatrını soruyor. Ve devamında nereli olduklarını öğrenmeye çalışıyor. Yolcular Mezar-ı Şerif’ten geldiklerini söylüyorlar.

/wp-content/uploads/2015/11/2m1d.mp4

Bir yolcu Taliban savaşçısına “Peştun milletinden misin?” diye soruyor.

Savaşçı, “Ne fark eder. Peştun, Fars, Özbek ve Türkmen yok. Sadece bir yurttaşım” cevabını veriyor.

Bunun üzerine kamera ile gizli çekim yapmakta olan kadın, “Biz bir aileyiz, bütün Afganlar” diyor.

Taliban savaşçısı yolculara, “Ordudan mısınız ya da militan mısız?” sorusunu yöneltiyor. Yolcular, “Siviliz” diyor ve “Bazılarımızın tedaviye ihtiyacı var” diyerek yolculuk gerekçelerini açıklıyorlar.

Sonrasında savaşçı, “Eğer hükümete çalışıyorsanız lütfen istifa edin. Taliban sizin güvenliğinizi sağlar. Eğer işinizden ayrılırsanız size dokunulmaz” diyor ve iyi bir yolculuk yapmaları temennisiyle aracı terketmeye yelteniyor. Son bir söz söylemek için geri dönen savaşçı, “Bazıları Taliban’ın yamyam olduğunu söylüyor. Ben bir Talib’im ve yamyam değilim. Fakat Amerikalılar’ın başını yemek isterim” diyerek ironi içeren bir sitemde bulunuyor. Yolculardan biri, “Üzülme, seninle aynı fikirdeyiz” diyerek cevap veriyor.

Kaynak: İncaNews.net

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d