AMERİKA İLE İTTİFAK YAPILMAZ, AMERİKA İLE SAVAŞILIR

AMERİKA İLE İTTİFAK YAPILMAZ, AMERİKA İLE SAVAŞILIR

Afganistan’da Kuzey Atlantik Haçlı terör Örgütü NATO bünyesinde görev yapan 2 işgalci Amerikan teröristinin daha mücahit kuvvetlerce öldürüldüğü bildirildi.

Afganistan’da işgâle karşı millî mücadele veren mücahid İslam Emirliği Taliban hareketi sözcüsü yaptığı açıklamada dün gece yaşanan çatışmalarda 2 işgalci Amerikan teröristini daha öldürdüklerini belirtti.

Millî mücahid kuvvetler ile işgâlci haçlı domuzları arasındaki çatışma Faryab eyaletinin Almar bölgesindeki Ghar Ghawili civarında yaşandı.

Haçlı terörizmi, “teröre karşı mücadele” adı altında yanında işbirlikçisi AKP olduğu hâlde Afganistan’ı işgâl ederek katliamlara imza attıktan sonra, millî mücahid kuvvetlerin işgalcilere karşı verdiği İstiklâl Savaşı neticesi Afganistan’da tutunamayacağını anlamış bulunuyor.

Bir tarafta cephede darbe üstüne darbe yiyen Amerika diğer yandan da Afgan mücahid kuvvetleriyle masaya oturup anlaşabilmek için yollar arıyor. Son olarak Zalmay Halilzad işgâlci Haçlı Amerika adına Afganistan’ı işgâlcilere karşı savunan millî güçlerle görüşmek üzere Katar’a doğru yola çıkmıştı.

AKP’nin buradaki rolü de milletten aldığı temsil vekâletini Amerika için, haçlı işgalcilere yardım için kullanan bir ihanet çizgisi olarak tezahür etmekte. AKP Haçlı düşman Amerika’ya destek vermeye devam etsin, bizzat Amerika Taliban’la masaya oturarak çıkış yolu arıyor. Amerika Afgan mücahidleriyle anlaşma zemini ararken,  AKP’nin hâlâ Kuzey Atlantik Haçlı terör Örgütü bünyesinde Amerika ve Amerika’nın Afganistan’daki yerli işbirlikçilerine destek vermeye devam etmesi, Türkiye adına utanca utanç katmaktan öteye bir mânâ ifade etmemekte.

Amerika bir düşman olarak mücahidlerle anlaşacak veya anlaşamayacak ama biz de ülkesini Haçlı düşmana karşı savunan millî mücahid kuvvetlere karşı ülkelerini işgâle giden haçlı düşmanla işbirliği yapan hain olarak damga yemeyecek miyiz?

Yemedik mi?

Selâm olsun ülkelerini Haçlı işgâlcilere, emperyalizme karşı savunan mücahidlere!

Dik durmak neymiş, buradan görülsün.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: