Av. HARUN YÜKSEL ve ŞEHİDE NURAY ZOR VESİLESİYLE BULUŞTUK

Bu haftasonu 6 Şubat 2022 Pazar günü ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu’nun Çağlayan’daki merkezinde merhum Av. Harun YÜKSEL ve Şehidimiz Nuray ZOR vefatlarının yıldönümleri vesilesiyle toplandık.

Yalnız davetlilerin katıldığı programda 30 Ocak 2018 tarihinde vefat eden Av. Harun YÜKSEL ve 12 Şubat 2012 tarihinde vefat eden Nuray ZOR için Kur’ân okundu. Halis TURAN gönüldaşımızın gerçekleştirdiği Kur’ân tilavetinin ardından, şehidlerimizin ruhaniyeti vesilesiyle duâ edildi.

Okunan Kur’ân-ı Kerîm’in ardından, gönüldaşlarımızdan Aydın ALKAN, Av. Harun YÜKSEL ve Şehîde Nuray ZOR hanımefendi vesilesiyle bir konuşma yaptı.

Konuşmanın ardından ikramlıklar eşliğinde, Genel Başkanımız sayın Ali Osman ZOR‘un sözleri vesilesiyle; Harun ağabeyimiz ve Nuray kardeşimizi hayırla yâd edici, temsil ettikleri mânâ ve rolleri etrafında bilgilendirici, verimli bir sohbet gerçekleşti.

Allah, Kumandanımız Salih MİRZABEYOĞLU başta bütün büyüklerimizin, Şehid ve perde ardına geçmiş olan gazilerimizin ruhaniyetlerini, yardım ve bereketlerini üzerimizden eksik etmesin.

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: