“TRUMP’IN SUÇU, AMERİKA’NIN YALAN SÖYLEDİĞİNİ İFŞA ETMESİYDİ”

@KuzgunNogay adlı twitter kullanıcısı, Amerikan FOX TV kanalından ayrılmak zorunda kalan sunucu Tucker Carlson’un youtube hesabında yayınladığı videoyu aşağıda aktaracağımız notla birlikte Türkçeye çevirerek paylaşmış, biz de sizlerin alâkasına sunuyoruz:

Hegamonik bir jandarmalığa soyunmuş ve devletleri de gözden çıkarmış bir şekilde dünyaya tek hakim olmaya oynayan Silahın Efendileri ile Şirketler İmparatorluğu koalisyonun şedit tahakkümüne karşı, Dünya ülkelerinin, her yeri savaş/iç savaş/çatışma coğrafyasına dönmemiş, huzurlu ve adaletin ortak akılla sağlandığı bir gezegen ve ‘yeni jeopolitik’ çağrısı üstüne, Dolar hegamonyasını yıkmak üzere harekete geçmeleri ve yeni bir ittifaka gidilmesi, ABD ve paryalarını çıldırmış şekilde bir akıl yitimine savurdu.

Hezeyan hali içinde savruldukları hali gören, ABD içindeki aklıselim de laf anlatmaya çalışıyor.

En tanınmış Amerikalı gazetecilerden @TuckerCarlson “Ep. 3 America’s principles are at stake” adlı son videosunda mevcut sistemi bütün çıplaklığı ile gözler önüne seren bir konuşma yaparak Amerikan halkına seslendi. Kısa sürede 85 milyona yakın kişinin izlediği, “Amerika’nın ilkeleri tehlikede” başlıklı bu tarihi önemde denebilecek konuşmayı Türkçe’ye çevirerek sizlerle paylaşmak istedim.

Önemlidir!

Not: Bu videoyu, aşağıda linkini verdiğimiz bir önceki haberimizi de okuyarak seyretmenizi salık veririz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: