SENATÖR RON JOHNSON BOMBAYI PATLATTI: “COVID, KÜRESEL SEÇKİNLER TARAFINDAN DÜNYA NÜFUSUNU AZALTMAK İÇİN TASARLANDI”

ABD’li Senatör Ron Johnson bir dizi bomba patlattığı Cuma günü katıldığı Fox News’deki programda “seçkin bir grup insanın” gezegeni boşaltmak için Yeni Dünya Düzeni gündeminin bir parçası olarak tasarlanmış COVID pandemisini kasıtlı olarak yaydıklarını söyledi.

Fox sunucusu Maria Bartiromo, Cumhuriyetçi senatöre, hükümetin Amerikan halkının zehirli COVID aşılarının yan etkilerini öğrenmesini engellemek için neden Big Tech ile işbirliği yaptığını sorması üzerine Johnson, “Bunların hepsi seçkin bir grup insan tarafından önceden planlandı.” diye cevap verdi.

Senatör Johnson devam etti, “Plân 2019’un sonlarında, çoğumuz bu hastalıktan haberdar değilken yapıldı. Plân, özgürlüğümüzü kaybettiriyor olması açısından çok endişe verici. Açığa çıkarılması gerekiyor ama ne yazık ki Kongre’de bile buna göz atmaya istekli çok az insan var. Hepsi aşıyı zorladı. Aşıların hastalıklara, ölüme yol açmış olabileceği gerçeğinden haberdar olmak istemiyorlar. Pek çok insan yanıldığını kabul etmek istemiyor ve yanıldıklarının ortaya çıkmaması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Burada çok güçlü bir grup insanla karşı karşıyayız, Maria.”

MÜCADELEYE KATILIN: BUGÜN BİR VATANDAŞ GAZETECİSİ OLUN!

Infowars.com yorumu: Senatör, Covid ile ilgili ana akım medya anlatılarıyla mücadele etmek için itibarlarını riske atan gazetecileri övdü ve şöyle dedi: “Bunu çözmenin tek yolu bu, gerçeğin ortaya çıkmasına ihtiyacımız var. Gerçeği dinleyecek, gerçeğe maruz kalacak, başlarını ellerinden çekip gözlerini açacak ve bu ülkeye ne olduğunu anlayacak daha fazla Amerikalıya ihtiyacımız var.”

“Çok tehlikeli bir yola giriyoruz. Bu, hayatlarımız üzerinde tam kontrol sahibi olmak isteyen seçkin bir grup insan tarafından ortaya konan ve planlanan bir yoldur ve yavaş yavaş yaptıkları da budur. Bunu devasa hükümet harcamalarını artırarak, hükümetin boyutunu büyüterek, DSÖ’yü devralarak yapıyorlar. 2024’te DSÖ’de oylanacak olan bu değişiklikler ürkütücü ve gerçekten tüm egemenliğimizi elimizden alma riski taşıyor. İnsanlar bugünün tehlikelerine uyanmak zorunda.”

Küreselcilerin Yeni Dünya Düzeni tarafından yok edilme riski taşıyan tek ülke Amerika Birleşik Devletleri değil, çünkü plân seçkinlerin tüm insanlığa hükmetmesi.

Bu haftanın başlarında, küreselci Brezilya Devlet Başkanı “Lula”, ulusunun vatandaşlarına, acil bir durumda küresel bir hükümetin veya BM’nin kendi ulusunun anayasasının yerini almasına izin vereceğini açıkça söyledi.

Senatör Johnson gibi daha fazla liderin, atalarımızın uğrunda savaştığı ve öldüğü Cumhuriyet tamamen yok edilmeden önce konuşması zorunludur.

İMANSIZ İSLÂMCILIĞIN İHÂNETİ

Adımlar: Türkiye’de neler oldu? Uluslararası düzene sözde meydan okuyan İmânsız İslâmcılık rejimi, küreselci efendileri ne isteniyorsa yaptı. Müslüman Anadolu insanını yok etmek için ne denirse uyguladılar. İnsanlara, sonra, “işe yaramıyormuş” dedikleri nidüğü belirsiz onlarca hap yutturuldu, iğneler yapıldı. Dağın başında temiz havada yalnız oturanlara, tarlada çalışanlara bile maske takmıyor diye ceza kesildi. Nice sevdiklerimizin canı bu yanlış uygulamalar sebebiyle elimizden alındı. Saldıkları can korkusu ile insanlar canlarını teslim etti. İnsanlar Covid’den değil, evde kapanıp kalmaktan dolayı hastalandı. Psikolojiler çökertildi, hastalıklı bir toplum teşekkül etti. Ekonomi çöktü. Müslüman Anadolu Ahalisi, dayatılan bu şartlar altında ölüme yollanırken, hastalık üzerinden kurulan ekonomi sayesinde küreselcilerin işbirlikçisi 3000 aile -ki İmânsız İslâmcılar da buna dahil olmuştur- daha da zenginleştirildi. Onların zenginleşmesi için bir kez daha kurban edildik. Milletin şeyine koyma ve koydurtma düzeni tıkır tıkır işliyor. Evet, kavga menfaat üzerinden yürüyor. Menfaatleri yoksa veya az görüyorlarsa, küreselci efendilere kafa tutar gibi yapıp pazarlığı kızıştırıyorlar ve bunu da millete yerlilik ve millilik, Batı’ya emperyalizmaya kafa tutuş olarak satarlarken, pazarlık neticelenip elde ettikleri menfaati yeterli görmeye başladılarsa Müslüman Anadolu Ahalisinin kanını, canını, malını, ırzını ve namusunu peşkeş çekmekte beis görmüyorlar.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: