İT TERÖRÜ 3 YAŞINDAKİ DOLUNAYI DA KATLETTİ

Önceki gün Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde, yola çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yapan otomobilin köprünün demir korkuluğuna çarpması neticesi, aracın ön koltuğunda annesinin kucağında bulunan 3 yaşındaki Dolunay Bozkurt, hayatını kaybetti.

İt teröründen mütevellit ölüm, Turgutbey köyü girişinde bulunan dere üzerindeki köprüde meydana geldi. Mehmet Bozkurt’un kullandığı 31 EN 068 plakalı otomobil, yola çıkan terörist köpeğe çarpmamak, teröristlerden korunmak için manevra yaptı. Kontrolden çıkan otomobil, köprünün demir korkuluklarına çarptı. Teröristlerden kaçarken demir korkuluklara çarpan aracın ön koltuğunda, annesi Nevin Bozkurt’un kucağında bulunan Dolunay Bozkurt, ağır yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan küçük Dolunay, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Teröristlerin sebep olduğu cinayet, kaza diye haber ediliyor. Kaza, önlenemez ve öngörülemez saikler için kullanılır. Yetkililer yapmaları gerekeni yapmıyor ve bu da ölümlere sebebiyet veriyorsa, bunun adı kaza değildir. Sokakları teslim almış itlerin ölümlere sebebiyet vereceği bilinmiyor mu?

Yetkililer, it terörizmine karşı tedbir alınacağını bozuk plâk gibi tekrarlamaya devam ederken, çocuklarımız hayatlarını kaybetmeye devam ediyor. Nasıl olsa onların çocuklarına, torunlarına, ailelerine bir şey olmuyor.

İmânsız İslâmcılık rejiminde, tıpkı imânsız laiklik rejiminde olduğu gibi, nefslerine dokunan bir şey olsa şimdiye milyon kere tedbir alınmıştı.

Bu millet ne çekiyorsa, inanıyor gözüken samimiyetsizlerden çekiyor.

Her müspet oluşun başı, ilk şartı samimiyet.

Samimiyetle inandığı bir şey olmayan adam, münafık ve mürted karakterli bir belhüm adal değil midir?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: