MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN KATİLİNİ AÇIKLIYORUZ

Türk halkının sevdiği dürüst ahlaklı siyaset yürüten rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu kimler katletti…

Soruyu net bir şekilde yetkililere soruyoruz… Alınan cevaplar geçiştirme ve üstünü kapamaya yönelik..

Cumhurbaşkanlığından devletin en alt düzeyine kadar… Devletin bekası için Osmanlı devletinde uygulanan padişahın kardeşlerine şimdi tam tersinden bu çarpık rejimin devamı için yürütülmektedir..

Kendi zulümlerin açığa çıkmasından rahatsız olanların derdi ne İslâm’dır ne Osmanlı..

Rejimden anladıkları kendi menfaatlerini çıkarlarını korumak.. Bu uğurda Müslüman önder şahsiyetlerini gözünü kırpmadan katletmek, işkence yapmak, tek kişilik hücrede tutmak başlıca zulümleridir..

Muhsin Yazıcıoğlu’nun katili Salih Mirzabeyoğlu’nu 17 yıldır zindanda işkence yapan İktidar sahiplerinden başkaları değildir.. İktidarda yıllarca ortak hareket eden cemaat ve AKP bizzat baş sorumlulardır.

Abdullah Gül’ün  2011 yılında haber kanallarına verdiği beyan aynen şu şekildedir..

“Doğrusu Muhsin Yazıcıoğlu’yla ilgili çok büyük açıklar ortaya çıktı. Düşen helikopterin beyni, yani her şeyi kaydeden o hafızası yok şimdi ortada. Keçiler gelip söküp götürmedi onu. Böyle özel aletlerle sökülüp yok edilmiş. Bunun yok olduğunu tespit etti denetleme raporu. Beynin yok edildiği tespit edildikten sonra ihbarlar yağdı. ‘Al şu videoya bak’ diye gönderdiler bana. Baktım ki bir taraftan birileri buzlarda cesetlerle ilgileniyor, birileri de diğer taraftan vidayı söküyor. “

Aradan geçen zaman üç sene. Cumhurbaşkanı bu üç senede nelerle karşılaştı.. Kimler önüne çıktı.Niye bu olay sümenaltı edildi.. Salih Mirzabeyoğlu’nun özgür bırakılması için verilen soru önergesi AKP iktidarı tarafından niçin sümenaltı edildi.. Muhsin Yazıcıoğlu gizlice katledildi.. Salih Mirzabeyoğlu’nun ise göz göre göre 17 yılı hukuksuz şekilde katledildi.. Ve hala iktidar sahipleri  Allahın adıyla meydana çıkıp konuşabiliyorsa Allah onları o meydanlara çıkamayacak şekilde rezil rüsva edecektir..

Ve etmeye başlamıştır…

Hırsız VAR…

Katil VAR…

İşkenceci VAR…

Diyalogcu VAR…

İnsanlar linç edilmeyi göze alarak iktidarın gözüne sokarak bunları okuttular. Okutuyorlar.

Halk bu korkuyu yendi..

Korkma sırası sizlerde ey iktidar sahipleri…

9 Mayıs Bolu F tipi cezaevinin önünde polisle dövüş gongunu başlatan İBDA’cılar, iktidarın da çöküşünün başladığı bugüne imzasını atmışlardır..

Peşinden gelen Haziran ayında Gezi olayları…

İbda keyfiyetinin tüttürdüğü cesaretin halka sirayeti..

Katili biliyoruz demiştik…

Gören gözlerin duyan kulakların anlayan yüreklerin gördüğü bir hakikattir bu..

Muhsin Yazıcıoğlu’nu katleden ve bugün katilleri koruyan güç biri Pensilvanya’da , diğeri de iktidarda olan Güç’dür..

Onların düşmanı kendi çıkarlarına ters hareket eden herkesdir..

Onlara muhalif olan herkes onların düşmanıdır..

Herkes 25 Mart’a odaklanmış iken bizler meydanlarda İşkencecilere karşı halkımızla beraber mücadeleye devam edeceğiz..

Katili biliyoruz…

İşkenceyi görüyoruz..

Salih Mirzabeyoğlu’nu tek kişilik hücreye koyarak 17 yıldır bu zulmü yürüten iktidar sahipleri, KATİL siz ve  bu emperyalist düzeni yaşatan ve sürdürenlerdir. Şimdi laf değil, icraat zamanı. Samimiyetinizi görelim.

Bizim için bugün samimiyetin en büyük göstergesi Salih Mirzabeyoğlu’na uygulanan bu zulme son verilmesidir. Bu zulme son verin, samimi olduğunuza inanalım. Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatı ile alâkalı üzerinizdeki şaibeyi de ancak böyle atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: