“TÜRK SOLU”NDAN ADIMLAR’A İADE-İ ZİYARET

“TÜRK SOLU”NDAN ADIMLAR’A İADE-İ ZİYARET

“TÜRK SOLU”NDAN ADIMLAR’A İADE-İ ZİYARET

2 Mayıs 2017 Salı günü iade-i ziyaret kapsamında Türk Solu’ndaki dostların gerçekleştirdikleri ziyaret oldukça verimli geçti. Referandum ve sonrası muhtemel gelişmeler başta olmak üzere bir çok meselenin görüşüldüğü ziyarette hukuksuz olarak cezaevinde tutulan Ulusal Parti Genel Başkanı Sayın Gökçe Fırat’ın durumu hakkında da bilgi veren Türk Solu yetkilileri birde onun tarafından Platform Başkanımız Ali Osman Zor Şahsında Dergimize gönderilen mesajı ilettiler.

Türk Solu Genel Yayın Yönetmeni ve Ulusal Parti Genel Başkan Vekili sayın Ali Özsoy, sayın Özgür Erdem  sayın Kuzey Fırat ve sayın Tuğrul Çelik teşrifleriyle gerçekleştirilen uzun sohbette siyasetten tarihe, psikolojiden ahlaka kadar bir çok konu ele alındı.

Parlamenter rejimin tasfiyesinden sonra Rejim tekliflerinin gündeme geleceği ve mücadelenin de bu kapsamda yürütüleceği konusunda mutabık kalınan sohbetin büyük bir bölümü  bu kapsamda Kumandan Mirzabeyoğlu,  İBDA ve BAŞYÜCELİK DEVLET ideali çerçevesinde gerçekleşti. Yine bu kapsamda Kumandan Mirzabeyoğlu’nun dedesi Hacı Musa Bey hakkında yapılan çarpıtmaların  ve tarihi yanlışların düzeltilmesi gerektiği de konuşulan konular arasındaydı.

Son günlerde Türk Solu ve Sayın Gökçe Fırat üzerinden Adımlar’a yapılan saldırılara kendilerinin ve Gökçe Fırat’ın üzüntülerini dile getiren Türk Solu yetkilileri sayın Gökçe Fırat’ın Cezaevinden gönderdiği mesajını Platform Başkanımız  Ali Osman Zor’a ilettiler. Sayın Fırat’ın mesajında geçen ifadeler şöyle;

“Sayın Ali Osman Bey, Aydın Bey ve tüm Adımlar ailesi benim için verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim. Ancak benim yüzümden size saldırmalarını hele hele Kumandanın zor durumda kalmasını hiç istemem. Bana gönülden selamınız yeter. Adımlarınızın devamını ve mücadelenizin başarıya ulaşmasını temenni ederim. –GÖKÇE FIRAT

Bunun üzerine Ali Osman Zor şunları söyledi:

“Biz “Haksızlık karşısında susan dilsiz Şeytandır” mutlak ölçüsünü temel alarak yürütmeye çalıştığımız mücadelemizde bugüne kadar ayak takımının  bu tür saldırı teşebbüslerine antremanlıyız. Bu tür saldırı sahiplerinin korktukları tek şey  -“la teşbih”- Hz. Ömer’in Müslüman olmasıdır. Tüm dertleri “acaba Ömer Müslüman olduğunu ilan etmeden önce yolda bir suikast gerçekleştirebilir miyiz?” Bu şekilde hem bir “kafiri” öldürmüş olacaklar hem de Ömer’in Müslümanlığını ilan etmesine engel olacaklar. Çünkü, Hz. Ömer Müslümanlığını ilan ederse  işin renginin değişeceğini ve kendilerine fazla iş kalmayacağını köpek hissiyatıyla en fazla bu seviye yoksunu kesim  biliyor. Bundan dolayı Adımlar’ın İslamcı veya daha farklı kesimlerin samimi unsurlarıyla yürüttüğü her türlü ilişkiye bu ayak takımı  her zaman karşı çıkmıştır. “Kaliteli adamlara” alerjisi olan bu takımın sahte hassasiyet görüntüsü altında sergiledikleri çığırtkanlıklar bizim için sinek vızıltısından daha öte bir mânâ ifade etmez. İBDA ahlakına olabildiğince uzak ve en önemli faaliyetleri   dedikodu ürettikleri mahvillerde bir taraflarını büyütmek  olan ve mahalle kadınlarını bile aratan ayrıca  hiçbir aksiyonun altında imzası bulunmayan bu takımın kuru gürültüsüyle Adımlar hareket etmez. Bizim vazifemiz ŞEHİTLERİMİZİN NEZARETİNDE Kumandanımızın muradını kestirme gayreti içinde taşıyabildiğimiz her yere kendi mizaç hususiyetimize göre İBDA’yı taşımak, inandığımıza istidat sahibi gördüklerimizi de inandırmaktır. Bunu da yapmaktan geri durmayacağız.”

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret tekrar buluşmak ve görüşmek niyetinin izharıyla geç saatlerde sona erdi.

Adımlar olarak bu ziyaretten dolayı Türk Solu yetkililerine teşekkür ediyoruz.

Adımlar Dergisi

SAM_1244

SAM_1249

SAM_1247

SAM_1248

SAM_1252

SAM_1246

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: