ALLAHSIZ SAPIKLARIN HEDEFİNDE ÇOCUKLARIMIZ VAR!

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Oğlunun pedofil, yani çocuklara göz dikmiş bir cinsi sapık olduğunu belirttiği sapkın Amerika’nın bunak Başkanı Biden, İngiliz Başbakanı ile basın toplantısında trans çocuklardan bahsetti.

Çocukların cinsiyet değiştirme ameliyatlarını yasaklayan yetkilileri eleştiren Biden, bu yasaları “nefret dolu” olarak niteledi.

Trans çocuklar “hepimizin çocukları” dedi

Sübyancı sapık Biden, ilkokul çocukları trans olsun, gey olsun, ameliyatla cinsiyet değiştirsin diye ugraşıyor diye yorum yapmış Güler Kömürcü…

Sosyal medyada mesele konuşuluyor ama şimdilerde Haçlı sapık Batı’ya olabildiğine muhtaç durumda olan AKP’ye yandaş medyada mesele pek gündeme getirilmiyor.

Güler Kömürcü devamla şöyle demiş:

Aile yapımızı, manevi degerlerimizi korumak zorundayız.

Netflix’in yasaklanması ile başlanmalı. Her dizi+filmde gey/lezbiyen karakter üzerinden izleyici de gey+lezbiyenliği normalleştirme var.

Ayrıca Netflix dizi/filmlerle eş değiştirme ve uyuşturucu propagandası. Buna geçit veren otorite millî manevî değer lafını ağzına almasın.

Özellikle Lgbt diye yazıyorlar, çünkü insanların çoğuu lgbt ne bilmiyor, bu haberleri okumadan geçiyor,

Düşmeyin bunların tuzağına ey manevi değerlerine sahip çıkanlar, açıkça durum budur;

Çoluğunuzu cocuğunuzu gey, lezbiyen, kendi cinsiyle ilişkiye, aileyi çokertmeye özendiriyorlar.

Sayın Kömürcü’nün güzel tesbitlerinden biri de özellikle LGBT diye yazılıp bahsediliyor olması. Yani ibneye ibne demeyeceksin ki meselenin kesafeti tahfif edilebilsin ve böylece insanlar yavaşça pişen kurbağa gibi tepki vermesinler.

Son söz siyasete:

Dünya yaratıldı yaratıları hiçbir devrin şahit olmadığı derecede alçalan bu mahlûklarla daha ne zamana kadar stratejik ortağımız diyeceksiniz? Bunlara daha ne kadar avans ve taviz vereceksiniz? Çabuk karar verin, safınız, stratejik ortaklığınız kiminle?

Bu sapık ibnelerle daha ne kadar yol alınacak?

Sırf bundan dolayı Rusya’nın yanında açıkça saf tutmak, stratejik müttefiklik kurmak gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: