BİR SİLÂHLI ÇATIŞMA, BİR PİSİ PİSİNE ÖLÜM DAHA

Hak ve halk düşmanı İmânsız İslâmcılık rejiminde güvenle yaşamak imkânsız.

Manisa’da parktaki kavga markete taşındı. Saldırgan, kovaladığı kişi markete kaçınca, pompalı tüfekle ateş açtı. Olayla ilgisi bulunmayan market işletmecisi Merve Acar öldü. Kavgaya karışan Hasan S. ise yaralandı.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde aralarında husumet oluşan amca çocukları Hasan S. ile Yusuf S., sorunu konuşmak üzere Kayhan Mahallesi’ndeki parkta buluşma kararı aldı.

Yusuf S. yanındaki 6 kişiyle birlikte parka geldi. getirdi. Parka Hasan S’nin de gelmesinin ardından tartışma çıktı. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşünce Hasan S. kaçarak, parkın karşısındaki markete sığındı.

MARKET SAHİBİ KADINA DA ATEŞ ETTİ

Yusuf S. ise elinde pompalı tüfekle amcasının oğlu Hasan S.’yi takip edip, markete geldi. Yusuf S. elindeki pompalı tüfekle markete sığınan Hasan S. ile marketin sahibi Merve Acar’a doğru art arda ateş etti. Saldırının ardından Yusuf S. ile yanındakiler kaçtı.

Ağır yaralanan market sahibi Merve Acar ile Hasan S., acil sağlık ekipleri tarafından ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Hasan S.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, olayla alakası olmayan ve ağır yaralanan Merve Acar, yapılan müdahaleye rağmen vefat etti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: