AKSA TUFANI’NA FHKC’DEN AKTİF DESTEK

FHKC’nin askeri kanadı Ebu Ali Mustafa Tugayları, düşman yerleşim birimlerinde birçok eksende ilerlemeye devam ederek Siyonistleri vurduklarını, çok sayıda ölü ve yaralı işgalci olduğunu duyurdu.

FHKC, tüm silahlı Filistinlileri savaşa çağırdı:

“Başta güvenlik mensupları olmak üzere silah taşıyan herkesi, Filistin halkının düşmanına karşı mücadelesine katılmaya ve bulundukları yerde mevzilenmeye çağırıyoruz. Filistin genelindeki kahraman halkımızı “Mescid-i Aksa Tufanı” mücadelesine aktif olarak katılmaya çağırıyoruz. Bu, çatışmanın niteliğinin yeniden sağlandığı, Arap ulusunun itibarının yeniden kazanıldığı, bu düşmana karşı stratejik zafer kazanmanın kapısını açan, geri dönüşün kapısını açarak Filistin ve bölgenin tarihinin yeniden çizildiği bir savaş günüdür. Muharebenin şanlı Ekim Savaşı’na denk gelen zamanlaması, Arap ve bölge halklarına, Siyonist düşmanla olan genel çatışmadaki konumlarını fark etmeleri için bir çağrıdır.”

“El Kassam Tugayları’ndaki kardeşlerimizin ve tüm direniş güçlerinin yanındayız. Tarihe geçecek bu savaşta onlarla birlikte yer alıyoruz. Filistin içindeki ve dışındaki tüm direniş güçlerini, şu anda tüm bölgeye yayılan çatışma siperinde pozisyon almaya çağırıyoruz. Şehitlere şan, direnişe zafer. Ve gelecek olan şey daha büyük.”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: