“İBADET AŞKIYLA” YAPILAN AKP-İSRAİL ANLAŞMASI

“İBADET AŞKIYLA” YAPILAN AKP-İSRAİL ANLAŞMASI

REGAİB Kandili’nde Anlaştılar,

MİRAÇ Kandili’nde Nato’ya Üye Yaptılar,

BERAT Kandili’nde Açıklama Yaptılar,

KADİR Gecesi’nde İmzalıyorlar!

İBADET AŞKIYLA YAPILAN AKP-İSRAİL ANLAŞMASI

AKP Hükümeti’nin en son Almanya üzerinden sürdürdüğü sözde Batı karşıtı medya propagandasının örttüğü geri plânda, Yahudi Terör Örgütü İsrail’le yapılan anlaşmalara nihai imzalar atılıyor.

Konuyla ilgili Türkiye’deki Amerikan İslâmcısı AKP medyası “dilsiz şeytan”lığını sürdürdüğü için, gelişmeleri muzaffer bir edada yayın yapan İsrail gazeteleri dünyaya duyuruyor.

Türkiye’nin BM temsilciliğine atanan Feridun Sinirlioğlu’nun İsrail’in isteği üzerine “TC.” tarafını temsilen Pazar günü Yahudi Joseph Ciechanover ile masaya oturacağı anlaşma sağlanır sağlanmaz, İsrail Yahudi Meclis’inin onayına sunulacak.

Ehl-i Sünnet Türk Milleti’nden kaçırılarak, yıllardır perde ardında sürdürülen bu anlaşma metnini TBMM’ye dahi getirmeyen AKP hükümeti, dünden kabul ettiği maddeleri, en son “İsrail Güvenlik Kabinesi”nin onaylaması için Çarşamba gününü bekleyecek.

KUR’AN AYI’NDA, KUR’AN’IN LANETLEDİĞİ YAHUDİYLE ANLAŞTILAR

İsrail’le nihai anlaşmanın önce Pazar günü netleşmesi, ardından Çarşamba günü Yahudilerin onayına sunulması Ramazan ayında, aynı zamanda, içerisinde Kadir Gecesi’ni barındıran son on günde gerçekleşecek.

Aynı zamanda Kur’an-ı Kerîm’in nüzulünün başladığı bu Kadir Gecesi’nde, Allah’ın Kur’an’da defalarca lanetlediği Yahudi’ye muhtaç, dost ve müttefik olarak anlaşma yapanlar, bu lanetli kavmin terörist mensuplarını, Müslümanların nazarında “meşrulaştırmak”talar.

ADIMLAR olarak, yıllardır üzerinde durduğumuz gibi, bölgemizdeki esas mücadele, İsrail’in varlığını kabul edenlerle, etmeyenler arasında sürmekte.

Hükümet, sistemli bir şekilde uyguladığı politikalarla artık İsrail’i “devlet” olarak kabul eden ve “Yahudi ile yaşayabileceğine inandırılmış” bir nesil yetiştirdi.

BOP’un ve bölgemizdeki en büyük BOP’çu Eş Başkanı’nın misyonu da buydu zaten; İslâm Coğrafyası’na ve İslâm Milleti’ne karşı İsrail ve Yahudi’yi meşrulaştırmak.

Söz konusu anlaşmanın ortaya çıkışından hemen sonra türkiye’deki Hamas yetkililerini sınırdışı eden Hükümet, artık İsrail gibi, Filistin ve Filistinliler’i “birlikte yaşanamaz” kaydıyla düşmanlaştırmış bulunuyor.

İBADET AŞKIYLA YAPILAN İHANETLER

Değil İslâm Tarihi, en geniş mânâsıyla İnsanlık Tarihi’nde rastlanmayan, benzeri bir kaydın olmadığı bir ihanet…

2016’nın ilk gününde Hükümet Sözcüsü’nün “İsrail dost ve müttefikimizdir” beyanının ardından, birkaç gün sonra Tayyip Erdoğan’ın “İsrail’e muhtacız! Bunu herkes kabul etmeli!” beyanlarının ardından, AKP İktidarı, müthiş bir pervasızlık ve şımarıklık örneği göstererek TABİÎ DÜŞMAN İSRAİL’le ilgili bütün ihanetlerini mübarek gün ve gecelere denk getirdi.

Bu sene hem REGAİB Kandili ve hem de ÜÇ AYLAR’ın başlangıç günleri olan 7-8 Nisan 2016 CUMA günü; Türk Dışişleri Bakanlığı Müsteşarlığı koltuğunu işgal eden Büyükelçi Feridun Sinirlioğlu ile Yahudi Elebaşı Netenyahu’nun özel temsilcisi Joseph Ciechanover ve İsrail Terör Örgütü Milli Güvenlik Konseyi Başkan Vekili Jacob Nagel’in başkanlıklarındaki Türk(!) ve İsrail heyetleri Londra’da biraraya geldiği bugün, İsrail’le AKP’nin anlaşmaya vardığı bilgisi başta Anadolu Ahâlisi olmak üzere bütün dünyaya “müjde” gibi duyurulmuştu.

3-4 Mayıs 2016 MİRAÇ Kandili’nde, AKP, İsrail’in, Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’ya üyeliği önündeki tek engel olan TC. vetosunu kaldırmış ve Yahudi’ye 100 yıldır elde edemediği bir biçimde “uluslararası hukuk” içerisinde meşruiyet kazandırarak, İslâm Coğrafyası’nın merkezinde işgal altında olan Filistin topraklarını Batı’ya bağlamıştı.

21 Mayıs 2016 BERAT Kandili’nde bir canlı yayında konuşan Tayyip Erdoğan, sürdürülen görüşmeleri işaret ederek, yakında İsrail’e Büyükelçi atayacağını açıkladı.

Ve nihayet, 6 Haziran’la başlayan Ramazan ayı’nın 17-18. BEDR Savaşının yıldönümünde medyada duyurularak, RAMAZAN’IN SON ON GÜNÜnün başladığı 20-21. Günü 26 Haziran Pazar günü yapılacak ve nihayet, KADİR Gecesi olması muhtemel günlerden birinde, 29 Haziran 2016 Çarşamba günü Müslüman Anadolu Ahâlisi’nden kaçırılarak Yahudi’nin onayına sunulacak bu İHANET SÜRECİNİN FAİLLLERİ Yahudi’ye muhtaç; İsrail’i dost ve müttefik bilenlerle hesaplaşmamız çetin olacak!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: