GERÇEK BİR VATANSEVERE KOMPLO – ŞÜKRÜ KESKİN HEMEN SERBEST BIRAKILSIN!

GERÇEK BİR VATANSEVERE KOMPLO – ŞÜKRÜ KESKİN HEMEN SERBEST BIRAKILSIN!

Hatırlanacağı gibi gönüldaşımız Şükrü Keskin dün “terör örgütü İBDA-C propagandası yapmak” suçlamasıyla gözaltına alınmıştı.

Öğlen saatlerinde gönüldaşımızın ikâmet ettiği evine giden polisler, Şükrü Keskin’i o sırada evinde bulamayınca yasadışı bir şekilde ağabeyini rehin almış ve telefonla “eğer ağabeyinin serbest bırakmamızı istiyorsan karakola teslim ol” arattırılmıştı.

N’idüğü belirsiz maskeli kişilerin telefonla arattığı ağabeyine “Fatih’teyim hemen karakola gidiyorum” diyerek cevap veren Keskin, dakikalar sonra Yavuz Selim’deki Tevfik Fikret Karakolu’na “teslim” olmuştu. Ardından maskeli kişilerin karakoldaki saldırgan tutumlarıyla gözaltına alınan gönüldaşımızı ziyaret eden avukatlara “savcılığın açtığı soruşturma var. İBDA-C terör örgütü propagandası yapmak” denilmişti…

sukru_keskin_gozalti_2Daha sonrasında yaşananlar önceki haberimizde mevcut.

Fakat bugün, yaşanan bir gelişme, savcılığın nasıl bir mantıkla iş gördüğü konusunda bizleri hayrete düşürmeye yetiyor.

HaberTürk adlı sitede “Kan donduran sosyal medya paylaşımlarına 10 gözaltı” başlığıyla bir haber(!) yayınlanıyor.

Habertürk’ten Nihat Uludağ imzalı haberde; “yapılan takipler sırasında, bazı sosyal medya kullanıcıların “halkı kin ve nefrete” sürükleyecek kadar ağır paylaşımların yapıldığını belirledi. Hesaplarından kin ve nefret tohumları saçan sosyal medya hesabı kullanıcısı 10 kişi gözaltına alındı.” ifâdeleri kullanıldıktan sonra, bu çerçevede yapılan operasyonlarda gözaltına alınan isimlerin “sosyal medya” sayfalarından yayınladıkları mesajlarından örnekler veriliyor:

Bölün de gidelim be, yeter bu si…….. ülkesi”, kanlı çevik kuvvet polis fotoğraflarının üzerine “Çok güzel bir gün”,  “Polislere ölüm”, “Bugün bir patlama bekliyordum. Yazmadım dedim olursa başımıza iş almayalım diye.”, “Tak bu defa güzel (TAK) tı… Üzülüyormuyum asla

Amerika’nın bölgede kara ordusu olarak kullanılmaya teşne olan Etnik Kürtçülerin küfürleri “kan donduran” vurgusuyla verilirken, İslâm-Türk Milliyetçisi Şükrü Keskin’in facebook’ta yayınladığı bir mesajı da araya sıkıştırılmış.

1Keskin ne demiş patlamadan 4 saat sonra:

Bugün bir patlama bekliyordum. Yazmadım dedim olursa başımıza iş almayalım diye.

İşgüzar bazı tiplerin “hamaratlık” göstererek Savcılığa “servis” ettiği belli olan bu mesajla Amerikanın kuyrukçuluğunu üstlenen Türk düşmanlarının hakaretleri arasında nasıl bir benzerlik kurulabiliyor, akıl alır gibi değil!

Bir sözü, bir davranışı bağlamından, o sözü söyleyen veya davranışı sergileyen kişinin kendisinden ayırarak bir çuval içerisinde tam zıttı olduğu kişi veya kesimlerle aynılaştırmak nasıl bir mantıktır?

“Hukuk”, “adalet” kavramlarını geçtik; nasıl bir mantıktır? Sineğe sırf uçabildiği için “kartaldır” diyebilme safsatası dahi dünden bugüne devam eden bu hukuksuzluğu izah etmeye yetmez.

14195443_856650764465332_774461173472741955_oŞükrü Keskin’in İslâm-Türk Milliyetçisi, daha da ötesi, her şeyden önce bir İBDA’cı olduğunu, çoluğuyla-çocuğuyla Türkiye’de mevcut Küçük Amerika Düzeni’ne karşı, bölgede Amerika-İsrail-NATO ile işbirliği yapan her kesim ve eylemlerine karşı mücâdele eden biri olduğunu anlamak için, bu aşağılık mantığa konu haberde geçen mesajını da okuyabileceğiniz Facebook sayfasına şöyle gözucuyla bakmak bile yeterliyken; (ŞÜKRÜ KESKİN’in Facebook sayfasını görmek için tıklayınız)

İkâmet ettiği İstanbul’da katledilen şehid polis ve askerlerin hemen hiçbir cenazesini kaçırmayan bir Vatansever olduğu bilinmesine rağmen;

25 Mart 2015 günü, mensubu olduğu Adımlar Dergisi’ne karşı girişilen bombalı saldırı ve şehid olan gönüldaşı Ünsal Zor’un failleri hakkında yaklaşık iki yıldır tarafımıza Emniyet ve savcılık’tan halâ net bir açıklama yapılmamışken;

Türkiye’de yaklaşık iki yıldır faili meçhul bırakılmış tek bombalı saldırı ADIMLAR’a yapılan saldırıdır! Ve Anadolu’da esen terör dalgası tam da 25 Mart 2015 tarihinde aralarında Şükrü Keskin’in de bulunduğu dergimize yönelik saldırıyla başlamıştır. O günden bugüne İktidar ve çevrelerinin ANADOLU’YU GETİRDİĞİ ŞARTLARA VURGU yaptığı asgari zekâya sahip her insanın bilebileceği “Bugün bir patlama bekliyordum. Yazmadım dedim olursa başımıza iş almayalım diye” sözü, nasıl olur da hayatını bu saldırılara karşı mücadeleye adamış GERÇEK bir VATANDAŞ’a “suç” diye dayatılır?

Gönüldaşımızın tam da Mevlid Kandili gecesinde gözaltına alınıp Din-Vatan-Millet düşmanlarıyla aynı hücreleri paylaşıyor olmasının SORUMLUSU KİM VEYA KİMLERDİR, bilmek istiyoruz!

SİZ KİMSİNİZ?!

DERDİNİZ NE?!

CEVAP verin!

ŞÜKRÜ KESKİN DERHAL SERBEST BIRAKILSIN!

SON DAKİKA NOTU: Şükrü Keskin ile görüşmek ve hakkındaki gerçekleri belgelerle aktarmak için Vatan caddesindeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne giden avukatları müvekkilleriyle ve ilgili bir muhatap ile görüştürülmediler.

ADIMLAR Dergisi
ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu

2

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d