“GERÇEK BİR BÜYÜK DOĞU PROJESİNDE İSRAİL DİYE BİR DEVLETE YER YOKTUR!” Diyenler Meydanlardaydı…

“GERÇEK BİR BÜYÜK DOĞU PROJESİNDE İSRAİL DİYE BİR DEVLETE YER YOKTUR!”  Diyenler Meydanlardaydı…

“GERÇEK BİR BÜYÜK DOĞU PROJESİNDE
İSRAİL DİYE BİR DEVLETE YER YOKTUR!” Diyenler Meydanlardaydı…

Bugün İsrail’in Mescid_i Aksa’yı yıkma ve tüm İslâm Topraklarını işgal edip nüfuzuna geçirme planına karşı Hükümete bağlı olmayan örgütlerin düzenlediği bir gösteri yapıldı. İstanbul Bayazıt meydanındaki eylemle eş zamanlı bir çok şehirde de İsrail protesto edildi.

“GERÇEK BİR BÜYÜK DOĞU PROJESİNDE İSRAİL DİYE BİR DEVLETE YER YOKTUR!”  stratejik esasının pratikte gösterilmesi gerektiğinin şuuruyla bizim de katıldığımız Bayazıt meydanındaki gösteriye insanımızın yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Gönüldaşların disiplinli bir şekilde iştirak ettiği gösteride dikkat çeken en önemli unsur ise meydanın neredeyse GÖK MAVİ İBDA Bayraklarıyla süslenmiş  olmasıydı. Hangi merkez etrafında İsrail’e, haliyle de BOP saldırısına karşı koyulabileceğini de gösteren bu görüntülerin yaygılaşarak tüm yurt sathında ortaya çıkması artık kaçınılmaz.

Bu şuurla örgütlenecek eylemler, büyüyerek ve doğru hedeflere yönlendirilerek devam etmeli.

Hiçbir engelcinin engellemesine izin vermeden ve hiçbir manüpilasyona ve aldatmaya kanmadan CESET görünümünden kurtulup hamle sahibi olmanın şartlarına erişmek… Bu eylemleri bu niyetin malzemesi olarak gördüğümüzden “doğru hedefe” yöneltme gayreti içinde olacağız…

 “Ceset” görünümünden kurtulmak, daha sonrada gerekli hamleyi yapabilmek için ortaya konulan bu eylemleri “EYYYY”li başlayan cümlelere kurban etmemek için de uyanık olmak gerekiyor.

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: