KİRAYI ÖDEYEMEYİNCE İNTİHAR ETTİ

KİRAYI ÖDEYEMEYİNCE İNTİHAR ETTİ

Samsun’da bir Müslüman, bir insan, bir Türk, bir vatandaş evinin kirasını ödeyemediği için evinin bahçesinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Olay Samsun’un İlkadım ilçesinde meydana geldi. İlçeye bağlı Fatih Sultan Mehmet caddesindeki Yıldırım Apartmanı’da yaşayan Yılmaz A., kirasını ödeyemediği için evinin bahçesinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Eşinin evin bahçesinde kendini asmış olduğunu gören kadın, evin camına çıkıp çığlıklar atmaya başladı. Kadının çığlıkları üzerine eve koşan çevredeki esnaf ve yurttaşlar Yılmaz A.’yı evin bahçesinde bulunan pencerenin demirlerine asılı halde buldu. Olay yerine 112 Acil ekipleri ve polisler vatandaşların ihbarı üzerine gelirken yapılan incelemede Yılmaz A.’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Canlar böyle gayet ucuzca yok olurken, kocasının yanında Japonya’ya giden hanımefendinin koluna taktığı çantanın fiyatı neredeyse 300 bin lira.

Ve bunun gibi daha nice lüks ve israf tablosunun bedeli olarak kendini asan canlar, çocuğuna ekmek götürebilmek için bedenini satan kadınlar.

Onların lüks ve israfının bedelini millet canıyla ve namusuyla ödüyor.

Gün gelecek, millet bu gidişe “yeter” de diyecek ama, unutmayın!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: