TÜRKİYE’NİN VARLIĞI ROTHSCHİLD’E ARMAĞAN! – Arslan BULUT

TÜRKİYE’NİN VARLIĞI ROTHSCHİLD’E ARMAĞAN! – Arslan BULUT

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Varlık Fonu ve Borsa İstanbul’un yüzde 10 hissesinin Katar’a satılmasıyla ilgili soruya, “Türkiye’deki varlıkları Küresel anlamda farklı bir yere oturtmak istiyoruz” cevabını verdi. Erdoğan, Kanal İstanbul projesine hem yerli, hem küresel taleplerin arttığını açıkladı…

***

Bir de Celal Eren Çelik’in haberalternatif.com‘daki “Katar Katar Kuşatma” başlıklı yazısını okumak gerek. Çelik, özetle diyor ki; “Katar adına satın almaları, Katar Yatırım Otoritesi yani Katar Varlık Fonu yapıyor. Bu fonun ortaklarını incelediğimiz zaman hepsinde Rothschild bağlantısı bulunduğunu görüyoruz. Bundan da İngiltere’nin, Katar üzerinden Türkiye’nin varlıklarını satın aldığı sonucu çıkıyor. ABD’nin Suudi Arabistan darbesine İngiltere böyle cevap veriyor…”

***

Peki Kanal İstanbul kimin olacak? Erdoğan açıkça, “Türkiye’deki varlıkları Küresel anlamda farklı bir yere oturtmak istiyoruz. Kanal İstanbul projesine hem yerli, hem küresel taleplerin arttı” dediğine göre Kanal İstanbul da Katar üzerinden Rothschild’lere, devlet olarak da İngiltere’ye tescillenecek!

Sonuçta “Türkiye ekonomisi” dediğinizde, Türklerin elinde ne kalacak?

Türklerin sermayesi kediye yüklenmiş… Kuyumcu kalfası, her gün bir altını kediye bağladığı kurdelenin içine sarıp dışarı gönderiyormuş. Sonunda bu altınlarla bir dükkân açmış! Burada ise Türkiye’nin mal varlığı, her gün üçer beşer, Rothschild’lere tapulanıyor!

Arslan Bulut

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/turkiyenin-varligi-rothschilde-armagan-57553yy.htm

Not: Bu iktibastaki fikirler yazara ait olup, Adımlar’ın ideolojik ve siyasi anlayışına zıt görüşler sitemizi bağlamaz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: