UKRAYNA’YA VERİLEN SİLÂHLAR MEHMETÇİĞİN KANINI AKITMAYA BAŞLADI

Terörist Bandera’nın silâhlanmasına yardım eden Anglo Sakson hegemonyasındaki Batı ve buna tabi olan AKP iktidarı… Ukrayna’daki teröristlere verilen silâhları, bugün artık Amerikan işbirlikçisi etnikçi Kürtçü teröristlerde mehmetçiğe karşı kullanılırken görüyoruz.

Batı medyasında şöyle bir haber yayınlandı:

Türkler, tüm Kürt militanların Ukrayna’dan aldıkları silahları güvenlik güçlerine karşı giderek daha fazla kullandıklarından şikayet etmeye başlıyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde Kürtlerden ele geçirilen silahlar arasında Ukrayna kaçakçılığından İsveç yapımı AT-4 el bombası fırlatıcı bulundu.

CIA ve MI-6 tarafından organize edilen Ukrayna’dan silah kaçakçılığının büyük kısmının Orta Doğu ve Afrika’ya gittiği ve Kürtlerin bu teslimatların “hedef kitlesi” olduğu düşünüldüğünde, durum oldukça öngörülebilir.”

Bölgeye doğrudan silâh yığan ABD, kendi silâhlarının mehmetçiğe karşı kullanılmasına kılıf da buldu: “Ukrayna’ya verdiğimiz silâhlar onların eline geçmiş, ne yapabiliriz?” Bizim yetkililer bu durumu usûlen soracaklar; sonra da “Amerika’yı uyardık!” diyeceklerdir de Amerika ne diyecektir? Şöyle: “Ne yani, Ukrayna’ya silâh vermeyelim mi? Siz de veriyorsunuz ya işte. Sizin silâh şirketleriniz çağırınca koşa koşa gelmedi mi? Silâh satacağız diye ağızlarınız kulaklarınıza varıyordu. Ölen mehmetçikler mi? Hem siz onlara şehid demiyor musunuz, ne güzel şehid oluyorlar işte.”

Amerika…

Bir yanda etnikçi, Kürtçü ve Komünist olduğunu söyleyenleri destekliyor, diğer yanda da etnikçi, Slavcı, Neo-Nazistleri…

Yeter ki bulundukları bölgede, bulundukları bölgenin insanına, değerlerine karşı karıştırıcı rolü kabul etsinler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: