ŞEYTAN’IN MEDENİYETİNE KARŞI SAVAŞ…

Aleksandr DUGİN

“TRUMP’IN KAZANMASINA İZİN VERMEKTENSE O’NU ÖLDÜRMEYİ TERCİH EDERLER”

Bizim bugün Kolektif Batı ile yürütmekte olduğumuz savaş, Deccal medeniyetinin, Şeytan medeniyetinin ve şeytanî bir toplumun bize karşı yürüttüğü bir medeniyetler savaşıdır. Rusya buna karşı mücadele ediyor. Biz bu medeniyetle Tanrı adına savaşıyoruz.

İnsanlık, cinsiyeti, aileyi, tüm koruyucu yasakları ortadan kaldıran, her türlü patolojiye ve sapkınlığa izin veren, hatta çocukların cinsiyetini değiştirmeye kadar destekleyen bu kadar şeytanî bir medeniyeti daha tanımamıştır. Deccal’in orduları, açıkça şeytanî bir ideolojiyle Dünya’daki ulusların çoğunu kontrol edecek. Liberalizm tek bırakılınca gerçek Satanizm galip geldi.

Aslında bir ayağımız Deccal’in krallığındadır. Ülkeyi bu uçurumdan çıkarmaya başlayan Putin olmasaydı, 1990’larda neredeyse tamamen oraya entegre olmuştuk. Bu bakımdan Putin’in misyonunun dini bir boyutu var.

Tarihin Sovyet dönemi Rus tarihimizin bir parçasıdır, en önemli kısmıdır.

Batı’da her türlü geleneksel değere savaş açıldı. Yani tüm kolektifler yok ediliyor, her türlü kutsallık reddediliyor, her şey görecelileştiriliyor ve her şeyin başına birey yerleştiriliyor.

Batı, tüm geleneksel değerleri reddediyor, aklınıza gelebilecek her şeyi çarpıtıyor. Hıristiyanlığı saptırıyor, sadece Hıristiyanlık karşıtı bir medeniyet yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda çarpıtıyor, kesinlikle yasak olan kadın rahipliği de yaratıyor, eşcinsel rahipleri, eşcinsel evlilikleri, yamyamlıkla aynı ve çeşitli sapkınlıkların, dövmelerin, uyuşturucuların yasallaştırılması…

Geleneğimize dönmeliyiz, bundan utanmamalıyız. Karanlık çağlar fikri, geleneksel değerlerin toplumu yalnızca böleceği, modern ve evrensel olmamız gerektiği fikri, Batılı bir failin öz farkındalığıdır. Orta Çağ güzeldir, Rus folklorü güzeldir, Güç en yüksek değerdir. Evet, kutsal bir gücümüz var, evet inanıyoruz ki liderimiz ve baş komutanımız babamızdır. Utanmıyoruz.

Batılı tutumların toplumumuzdan tamamen silinmesi için sömürgecilikten kurtulmaya ihtiyacımız var. Tanrı’ya şükür yabancı ajan diye bir konseptimiz var. Bu yabancı ajan, her şeye rağmen liberal ve Batılı bir bakış açısını savunmaya devam eden herhangi bir kişidir.

Bir erkeğin sakalı yoksa bu nedir? Bundan önce, 17. yüzyılda bu çok şüpheli bir işaretti. Yaşlı bir adam sakalsız yürüyorsa bu nereden geliyor? Ya yabancı ya da daha kötü bir şey denirdi. Bu yüzden tıraş makinelerine dikkat edin.

Trump tüm insanlık için, Amerika için, Avrupa için ve bizim için harika olurdu. Trump, klâsik Amerikan siyasi geleneğinin bir temsilcisidir, uluslararası politikada izolasyonculuğa, gerçekçiliğe daha yatkındır, neo-muhafazakârların değil paleo-muhafazakârların destekçisidir, o bir pragmatisttir, normal bir Amerikalıdır. Ve muhalifleri post-Amerikalılar, son derece anormaller.

Demokrat Parti, tamamen patolojik bir siyasî form olan, saldırgan, manyak Troçkist kapitalistlerden oluşan bir çetedir. Ama orada harika bir adam var, Robert Kennedy; neredeyse bir Trumpçı. Cumhuriyetçi Parti’nin yarıdan fazlasının ikna olmuş Trumpist olduğunu düşünüyorum. Burası kaybettiğimiz Amerika. Sapıklar ve sakallı kadınlar, canavarlar, fanatikler ve deliler Amerika adına konuşuyor. Kazanmasına izin verilmesindense Trump’ın öldürülmesini tercih ediyorlar.

Aslında ABD’de totaliter bir liberal diktatörlük hüküm sürüyor. Amerikan değil, klâsik Amerikan demokrasisiyle, klasik eski Amerikan liberalizmiyle hiçbir ilgisi yok.

Demokrasinin çoğunluk yönetimi olduğuna inanan herkes faşisttir. Bu yüzden azınlıklara saygı duyuyorlar, her türlü, farklı, çok renkli, transseksüel, bu onlar için demokrasidir.

Yayına Hazırlayan : Ş. Ali Göçmen

Kaynak: https://www.geopolitika.ru/tr/article/aleksandr-dugin-trumpin-kazanmasina-izin-vermektense-onu-oldurmeyi-tercih-ederler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d