TERÖR ÖRGÜTÜNÜN UÇAKLARI DİYARBAKIR’DA

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN UÇAKLARI DİYARBAKIR’DA

Amerika Terör Örgütü Hava Kuvvetleri’ne bağlı uçakların, Diyarbakır’a indiği haber verildi.

İslâm Coğrafyası’na ve İslâm Milleti’ne Terör uygulamak için yapılandırılan NATO’nun Avrupa Müttefik Kuvvetleri Yüksek Komutanı (tabiî ki Amerikalı) Philip Breedlove, “IŞİD’e karşı oluşturulan koalisyonun İncirlik üssündeki faaliyetlerini gelecek aylarda artırmayı planladığını, ABD Hava Kuvvetleri’nin de son dönemde Diyarbakır’daki hava üssüne uçak ve personel konuşlandırmaya başladığını” söyledi.

Terör Örgütü liderlerinden Breedlove, “Koalisyon, IŞİD’e karşı yürütülen mücadelenin dozunu yükseltmek için gelecek aylarda İncirlik’teki operasyonel kapsama alanını artırma niyetinde. Son dönemde ABD Hava Kuvvetleri, Diyarbakır’daki hava üssüne uçak ve personel konuşlandırmaya başladı. (Bu güçler) Türk hükümetinin misafirleri olarak, koalisyon ortaklarımız Suriye veya Irak’ta yardıma ihtiyaç duydukları takdirde, onlara daha iyi biçimde destek sunmamızı sağlayacaklar. Bu gelişme, DAEŞ’e karşı mücadelede koalisyon içerisindeki bir diğer başarılı işbirliğini oluşturuyor.”

Amerikalı ve “Türk” kılığına bürünmüş Amerikancıların kurup yönettiği Amerikan-Türk Konseyi‘nin 34. Yıllık Konferansı’nda konuşan Breedlove, “Türkiye’nin Irak ve Suriye’den kaynaklı geniş çaplı istikrarsızlıklarla yüz yüze kaldığını” dedikten sonra, tüm pişkinliğiyle şunları söyledi:

Türkiye’nin bir tarafta Suriye’de Esed rejimi tarafından alevlendirilen bir savaş ve bir devletin parçalanmasıyla baş etmek zorunda kaldığını, diğer tarafta da hükümeti DAEŞ tarafından tehdit edilen Irak’taki derin istikrarsızlıkla uğraştı“.

“PKK ile mücadelede Türkiye’nin yanındayız”

Uluslararası Terör Örgütü Amerika’nın bölgedeki kara ordusu görevini üstlenen Etnik Kürtçü hareketlere 91 Saldırısından beri devam eden desteklerini arttırdıklarını dilegetiren, Terörist Elebaşlarından Breedlove, “Türkiye’nin, sınırlarını sadece dışarıdan değil PKK gibi içeriden de tehdit eden terör örgütleriyle mücadele ettiğini” belirttikten sonra, PKK’nin ülke içerisinde istikrarı tehdit ettiğine değinerek, “Türklerin yanındayız ve her ülkenin terörizme karşı kendisini savunma hakkı vardır” dedi.

“Türklerin yanında” olarak istikrarlı bir şekilde Etnik Kürtçülere destek olan ABD’nin, “hangi ‘Türk’lerin yanında olduğu” sorusunu sorma fırsatını bulamadığımız Terör Örgütü’nün maşası NATO elebaşı Philip Breedlove, “Birbirimizi anlamamız, karşılıklı güven ve saygıyı geliştirmemiz hiç bu kadar kritik önemde olmamıştı” ifâdesini de kullandı.

Terör Örgütü’ne, tekrar bir oldu-bittiyle üs olarak İncirlik’in verilmesinin ardından, “BOP’un Yıldızı Olacak!” denen Diyarbakır’ın da işgal üssüne teslim edilmesinden de anlıyoruz ki;

Hükümet, Etnik Kürtçülükle “savaşıyormuş” gibi gözükürken, Terör Örgütü Amerika’nın Suriye’deki Kara Gücünü, Batı sömürgeciliğine karşı İslâm Temelli direniş veren unsurları yok etmek gayesiyle kuvvetlendiriyor.

“Başbakan” Davutoğlu’nun Suriye’de bölücülük yapan PYD’yi destekleyen açıklamaları da gösteriyor ki, Batının Kara Ordusu Etnik Kürtçülük karşısındaki savaşı hükümet değil, Türk Silahlı Kuvvetleri veriyor… Görülüyor ki Hükümet, halâ, Uluslararası Emperyalist Güçler tarafından kendisine tevdî edilen BOP Misyonu‘nu icrâ etmek adına İslâm Milleti‘nin düşmanı olan Amerika Terör Örgütü‘nün yanında saf tutmaya devam ediyor…

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: