“DİYALEKTİK VE MANTIK ETRAFINDA” SOHBET-SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

“DİYALEKTİK VE MANTIK ETRAFINDA” SOHBET-SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Yazarlarımızdan, Adımlar Platformu Sözcüsü Sn. Cem TÜRKBİNER’in “DİYALEKTİK VE MANTIK ETRAFINDA” başlıklı sohbet-seminer programı ADIMLAR Fatih bürosunda gerçekleşti.

Sohbet-Seminer Programı öncesinde henüz vefat eden Akıncı-Genç gönüldaşımız Bilgehan SAYIN ve Mücadelemizde büyük emekleri olan büyüklerimizden Emine ŞİŞMANOĞLU vesilesiyle gönüldaşımız Mehmet ZENGİN tarafından Kur’ân tilaveti gerçekleştirildi ve ardından duâ edildi.

“Fıtrat” kavramı etrafında başladığı konuşması sırasında “diyalektik” ve “mantık” ilişkisini, bilinen, yahut bilindiği sanılan, en çok da istismar edilen taraflarıyla ele alan TÜRKBİNER’in iki bölüm hâlinde ve yaklaşık 2 saat süren bu verimli sohbeti internet üzerinden canlı yayınlandı.

Yazarlarımızdan Selim GÜRSELGİL’in 15 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen “Diyalektik Etrafında” başlıklı sohbet-seminerin devamı olarak görülebilecek programa, başta Antalya’dan Av. Mehmet TIĞLI gönüldaşımız olmak üzere, yoğun bir katılım gerçekleşti. Canlı yayınlanması vesilesiyle yurtdışından gönüldaş ve takipçilerimizin de izleme fırsatı bulduğu benzer muhtevalı programlarımıza devam edeceğiz.

Başta iştirak eden bütün katılımcıların ve izleyicilerin ortak kanaatleri hâlinde “son derece verimli” karşılanan ve pek beğenilen bu sohbet-semineri dolayısıyla gönüldaşımız-Sözcümüz Cem TÜRKBİNER’e ve kıymetli katılımcılara teşekkür ediyoruz.

ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: