4 MAYIS 2018… KUMANDAN MİRZABEYOĞLU’NA TELEGRAM SUİKASTİ

Bugün 4 Mayıs

İBDA Mimarı Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun TELEGRAM Suikasti’ne maruz kaldığı gün!

16 yılı fiilî işkencelerin eşlik ettiği zindan-esaret şartları altında, tam 18 yıl aralıksız süren TELEGRAM İŞKENCESİ ve TELEGRAMCILAR’ın “öldürücü” hamlelerini gerçekleştirdikleri gün!

Yıllardır “istediğimiz ân seni öldürebiliriz!” tehditlerini savuranların korundukları mihraklarca sağlanan “ele geçirilemez”lik güvencesi altında harekete geçtikleri gün!

18 yıldır aralıksız bir şekilde bu işkenceyi ve işkencecileri, içinde bulunduğu zindan duvarlarını yırtan bir haykırışla ve BÜTÜN YÖNLERİYLE ORTAYA KOYAN Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’na karşı sessiz kalan İktidar ve çevrelerinin rahatladıkları gün!

İlgililerinin (Kumandan’ın TELEGRAMCILAR hakkında net isim verdiği sözleri) sansürlediği ortaya çıkan, bizzat Kumandan tarafından ve tüm muhatapları için kaydettirilen “bana bir şey olursa, bilin ki Telegram’dan!” haykırışına “cevap” alamadığı gün!

Böylesi bir haykırış ortada ve biliniyorken dahi, “Kumandan beyin kanaması geçirdi”, “%50 Telegram,  %50 normal” gibi Telegram’a inanılmadığı itiraflarının kaydedildiği gün!

“Kumandan Üstadına Kavuştu” diye medyaya servis yapan çevrelerin Yalova Devlet hastanesinde “öldü!” diyerek “kahırdan bayılma” tiyatroları yaptıkları gün!

O gün!..

Ve öldürdükleri zannettikleri o günden sonra da mücadelesini sürdüren Kumandanımız, Ramazan Ayı’nın ilk gününde ruhunu Sahibi’ne teslim ederek “perde ardına” geçti.

O gün ve sonrasında yaşanan bütün gelişmeleri TELEGRAM SUİKASTİ etrafında değerlendirebilirsiniz:

Bu suikastle güdülen hedef neydi?

Ve ne oldu?

“İç”te ve “dış”ta…

Bir tarafta TELEGRAM SUİKASTİ ile elde edilmek istenenlere hizmet edenler; bir tarafta da beklendiği gibi mevziî terketmeyenler!

Bir tarafta, 500 yıldır beklenen “MİRZABEYOĞLU” irade ve beyanını kan-can pahası ortaya koyduğu İBDA Külliyatı dışında bağlayıcı(!) bir gayretle sınırlamaya çalışanlar; bir tarafta Adımlar!

Kumandan’ın, daha öncesini işaret eden beyanlarını unutmadan 25 Ocak 2000 – 4 Mayıs 2018 tarihleri arasını kabul edebileceğimiz TELEGRAM İŞKENCESİ sürecinde başta iktidarlar olmak üzere, Türkiye’de hangi yapı-cemaat-örgüt-klik-menfaat çetesi etkin olmuşsa, TELEGRAM İşkencesinin ve 4 Mayıs 2018 suikastının failidir!

Hâliyle bütün faillerle birlikte işbirlikçilerinin İlâhî Gazabın su-deprem ve ateş yüzüyle kahrolmaları veya Lûtfuyla, bu dünyada “hesap günü”nü (İslâm İhtilâl-İnkılâbı) kuran kadrolar içerisinde yer alarak İntikâmına bizleri memur etmesini Muntakîm olan Allah’tan diliyoruz.

Allah, Adımlarımızı Kumandanımız ve tüm şehidlerimizin gittiği istikâmetten ayırmasın!

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: