RUSYA YASAKLADI, AKP REJİMİNDE DEVLET DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Rusya Parlamentosunun alt kanadı Devlet Duması, ülkede cinsiyet değişikliği yapılmasını yasaklayan yasa tasarısını kabul etti. Buna göre, cinsiyet değişikliği için ameliyat yapılamayacak.

Daha önce insiyet değişikliği yapmış kişilere de çeşitli kısıtlamalar getirilen yasaya göre, söz konusu dönemlerin evlilikleri geçersiz sayılacak ve evlatlık edinemeyecekler.

Duma Başkanı Vyaçeslav Volodin, ABD’de cinsiyet değişikliği ameliyatlarının son 10 yılda 50 kat arttığına işaret ederek, “İnanılmaz bir eğilim! Bu, milleti yozlaşmaya götüren yoldur.” ifadesini kullandı.

Rusya’nın ise cinsiyet değişikliğini yasakladığını kaydeden Volodin, “Bu karar vatandaşlarımızı ve çocuklarımızı koruyor.” dedi.

AKP rejiminde ise cinsiyet değişikliği ameliyatlarının parası millete ödettiriliyor. Cinsiyet değiştirecek olanların ameliyat masraflarını SGK ödüyor. Tüyü bitmedik yetimlerin hakkı, dönemlere sıvanıyor.

Rusya daha önce de eşcinsellik propagandası yasaklayarak cinsiyetçi sapkınlığın yayılmasını kanun yoluyla engelleme yoluna gitmişti. AKP rejiminde ise bu sapkınlığın propagandasını yapmak yasak değil. Müslüman Anadolu Ahalisi’nden gelen tepkiler üzerine cinsiyetçi sapkınların yaptıkları yürüyüşlere polisiye tedbirlerle mücadele ediliyor görüntüsü vermeye çalışılırken işin kanun boyutuyla ilgili bir adım atılmış değil. Dolayısıyla gözaltına alınıp karakola götürülenler hemen peşinden salıveriliyor.

Cinsiyetçi sapkınların dönmelik ameliyatının parasını ödemeyi durdurun. Rusya’da olduğu gibi yasaklama getirilsin. Dönmeleri çok seviyorsanız, paralarını cebinizden verin, gönderin o girmek için can attığını AB ülkelerinden birinde ameliyat olsuversinler hayrınıza.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: