ABD, YENİDEN PANDEMİ SALDIRISINA HAZIRLANIYOR

Pandemi bahane edilerek insanlığa karşı yapılan saldırıda ABD yeni dalgaya hazırlanıyor.

DSÖ’nün açıklamalarının ardından Amerika Federal Acil Durum Yönetim Kurumu, insanları hedef alan yeni hazırlıklara başladı. Eyaletlere iletilen yazılı açıklamalarda Halk Sağlık Merkezlerinin aşılama adı altındaki operasyonlara hazır olmaları gerektiği vurgulandı.

ABD Başkanı Biden’ın ardı ardına yaptığı aşı olun çağrıları, DSÖ’nün sürekli olarak yeni virüs varyantlarının dünya genelinde hızla yayıldığı uyarıları ve aşı stoklarının güncellenmesi gerektiği yönündeki çağrıları, emperyalizmin sağlık peçesi altında insanlığa karşı yeni bir saldırıya başlamak üzere olduğunu açıkça ortaya koyarken, ABD, bazı şirketlerle aşı üretimi için anlaşmaya varmış durumda.

AKP NE YAPACAK?

Pandemi adı altında yapılan ilk saldırı dalgasında emperyalizmin ülkemizdeki işbirlikçiliğinin başını AKP iktidarı çekmişti. Erdoğan aşı olunması yolunda çağrıları bizzat yapmış ve hatta aşı olurken çekildiği iddia edilen görüntüler medyaya servis edilmişti.

DSÖ’nün emrinde, Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Odası adlı ajan yapılanmalar el ele vererek, emperyalizmanın istediği şekilde müslüman Anadolu Ahalisini hedef almışlardı.

Emperyalizma bir kez daha pandemi adı altında yeni bir saldırıya hazırlanırken AKP bu defa ne yapacak? Yine emperyalizmanın ajanı olarak görev üstlenecek mi, yoksa Türk milletinden yana olarak pandemi yalanlarına karşı mı duracaklar?

Bu defa tabandan gelen tepkiler ve milletin biraz daha şuurlanmış olması karşısında biraz daha dikkatli davranacakları, daha sinsi hareket edip, daha az cüretkâr olacakları kesin.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: