NATO’DAN TÜRK KIZINA TECAVÜZ – NEREDESİN MU’TASIM?

Almanya’nın Kaiserslautern kentinden 19 yaşındaki Türk asıllı “Fatma Yılmaz”, bir grup Amerikan askerinin kendisine vahşice tecavüz ettiğini ifşa ettiği bir video yayınladı. Yılmaz, cami yakınında sokak ortasında tecavüz eden NATO’ya bağlı 4 Amerikan askerinin kendisine, “müslüman fahişe” diye hakaret ettiklerini de belirtti.

Yılmaz, Alman adli makamlarının duruma sessiz kalması üzerine bir video kaydı ile başından geçenleri ifşa etmek zorunda kaldığını ilân etti.

NATO askerlerinden Almanya'da Türk kızına tecavüz! -Videolu haber, Okay Deprem bildiriyor-

F.Y. videosunda, tecavüzcülere karşı direndiği sırada faillerinden birinin üniformasını yırttıktan sonra elinde kalan rütbe amblemini gösteriyor. F.Y. videodaki seslenişinde duygusal bir çalkantı içinde olduğunu ve çok korktuğunu dile getiriyor.

Goethe Sokağı’ndaki ilgili otobüs durağı… Tek bir kentte 45 bin Amerikan askeri…

Kaiserslautern, yaklaşık 100 bin nüfusuyla küçük, sakin bir Alman kenti olarak biliniyor. Kaiserslautern şehrinin yakınında, ABD toprakları dışında bulunan en büyük ABD hava üssü konumundaki “Ramstein Üssü”, “Einsiedelhof Hava İstasyonu” ve “Kapaun Hava Üssü” dâhil olmak üzere birçok NATO askeri tesisi bulunuyor.

Kaiserslautern’de toplam yaklaşık 45 bin NATO askerinin görev yaptığı belirtiliyor.

Olayın meydana geldiği yerin haritadaki konumu… Amerikalıların Almanya’daki ilk vakası değil!

Almanya’da ABD ordusunun dâhil olduğu bu gibi suç skandalları sıklıkla yaşanıyor ve bu da yerel sakinler arasında endişe ve korkuya neden oluyor.

Gene bu yılın Ağustos ayında iki Amerikan askeri, Almanya’nın Wittlich kentindeki bir sokak fuarında bir adamı bıçaklamıştı.

Bir başka vaka ise “sübyancı Amerikan ÇavuşuJoshua Adam Smith ile alâkalıydı. 2009’dan 2010’a kadar Ramstein Üssü yakınındaki yerleşimlerde görev yapan Amerikan askeri, çocuk bakıcısı kılığına girip, bir dizi gibi Alman çocuğa tecavüz etmişti.

Tecavüzcü Smith’in adı geçen suçları kanıtlanmış olmasına rağmen ABD Hava Kuvvetleri Ceza Temyiz Mahkemesi’nin kararıyla hapis cezasında indirim yapıldı.

F.Y.‘nin aktardığı olayla ilgili olarak ise, Alman adli birimlerinin ve kolluk kuvvetlerinin tüm detaylarıyla kapsamlı bir soruşturma yapması gerektiği açık, ne var ki, ABD’nin uzun süredir devam eden ordu mensuplarının suçlarını gizleme alışkanlığı nedeniyle davanın düşebileceğine dair ciddi endişeler mevcut…

Müslümanlara sahip çıkacak lider nerede?

Mu’tasım nerede?

İmansız İslâmcılık rejiminde palavra çok, icraat yok…

Ya sahte kahramanları tepeleyip Mu’tasım olacağız ya da bu zillete katlanmaya devam…

Ne demişti Kumandan: Bizim adam olamayışımızdan.

Adam olmanın ilk şartı, adam taklidi yapanlardan kurtulmak, gerçek adamlığa yol açmaktır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: