EBU UBEYDE’Yİ DİNLEYİN!

Bugün Gazze’de yine büyük çatışmalar yaşandı ve işgâlci terörist İsrail’e büyük darbeler vuruldu. Bu vurulan darbelerin ardından İzzeddin El Kassam sözcüsü YİĞİT Ebu Ubeyde biraz önce şu açıklamayı yaptı. Ebu Ubeyde, son 48 saat içinde İsrail’in 24 askerî aracını imhâ ettiklerini ifade ederken, İsrail’in onlarca kaybı olmasına rağmen bunları sakladığı da daha önce belirtilmişti. Ebu Ubeyde:

Kendilerine gönderilen Peygamberleri dahi öldüren seleflerini takip ederek, masumları öldürmekte ustalaşmış bir düşman tarafından sistematik soykırıma maruz bırakılan halkımızı selâmlıyoruz.

7 Ekim’den bu yana sahadaki her çatışmada düşman acı çekiyor

Mücahitlerimiz Gazze Şeridi’nin tüm cephelerinde hâlâ çatışma halinde ve düşman araçlarıyla karşı karşıya gelip onları yok etmeye devam ediyorlar.

Tanklar, personel taşıyıcılar, buldozerler dahil 24 düşman askeri aracının 48 saat içinde imha edildiğini teyit ediyoruz.

Keskin nişancılarımız, binalarda saklanan düşman askerlerine veya tanklardan kafalarını çıkarmaya cesaret edenlere karşı hassas operasyonlar gerçekleştirdi.

Düşman kuvvetlerinin yok edildiğine dair birazdan yayınlayacağımız görüntüler mücahitlerimizin cesaretinin ve onların kahramanca tepkisinin küçük bir parçasıdır.

Eğer düşman, korkunç katliamlar yaparak bizi zayıflatacağını sanıyorsa yanılgı içindedir, aptaldır. Geçmişimizi ve günümüzü gözden geçirmeli, acımızın yüzüne patlayacağını bilmelidir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d