ADIMLAR KARS TEMSİLCİLİĞİ MEYDANLARDA

Filistin’de İsrail canilerine karşı destansı bir mücadele veren mücahidlere destek vermek amacıyla yurdun farklı bölgelerinde meydanlarda eylem ve protestolar devam ederken, Adımlar Kars temsilciliği de gönüldaşımız Ergin Bulut’un öncülüğünde meydanlardaki yerini alarak Filistin’deki kardeşlerimize desteklerini haykırdılar.

Bu faaliyetlerine karşı bir kaç emniyet mensubunun hamaratlık yapmaya kalktığı da gönüldaşlarımız tarafından bildirildi.

Gönüldaşlarımız yine bazı hoca hacı, müftü kılıklı din pazarlamacılarının da gerçek yüzlerini ortaya vurduklarına şahit olunduğunu aktardılar. Kardeşlerimiz katledilirken buradaki bazı hacı, hoca, müftü kılıklı münafık karakterliler hâlâ koltuklarının derdinde… Halâ pozisyonlarını düşünüyor, hâlâ maaşlarını dert ediniyorlar. Yuh olsun, yazıklar olsun onlara. Bunlar, İslâm’ın vecd ve fedekârlık ahlâkına bigâne, dinin kabuğunda, kışrında kalmış, ilimleri nisbetinde nefslerinin kölesi olmuş ve dini temsil etme iddiası altında din yolunun kesicileri. İslâm inkılâbında bu gibilere elbette yer yok ve bunu da bildikleri için İslâm inkılâbına dışarıdan düşmanlık eden kuduz kafirden çok daha sinsi ve tehlikeli bir tipoloji…Gerçek imân gençliği kendine bu mürai tipi düşman bilmek ve kökünü kazımak vazifesi altında. İslâm inkılâbının gerçekleşme şartı, bu tiplerin temizlenmesine bağlı. Bunlar, tertemiz İslam menbaından fışkıran suyu kendi nefslerinde kirletenler. Kitleleri bu tertemiz su ile bulaştırmak, vasıta olan bu kirleticilerin yerine tertemiz ve yenilerini monte etmekle mümkün olacaktır. Şebeke bozuksa, suyun kaynağında temiz olması pek bir şey ifade etmiyor maalesef.

Gönüldaşımız Ergin Bulutla yaptığımız röportajı ve faaliyetlerinin video kayıtları ile fotoğraf karelerini sizlerle paylaşıyoruz:

Adımlar Kars Temsilcisi Ergin Bulut’la röportaj…
Kars’ta yapılan yürüyüşten enstantaneler…
Yürüyüşten enstantaneler

Karsta yapılan yazılama ve asılan pankartın muhtelif fotoğrafları

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: