CARLOS’TAN ALİ OSMAN ZOR VE ADIMLAR’A TEBRİK MESAJI

Gönüldaş Carlos (Ilich Ramirez Sanchez-Salim Muhammed) ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu Genel Başkanı Ali Osman Zor’a Kurban Bayramı tebriği gönderdi.

Başta Tabiî Düşman İsrail’in karşısında Filistin olmak üzere, İslâm’ın devrimci karakterini dünyanın her yerinde açtığı cepheler ve sergilediği eylemlerle ortaya koyan Mücahid Carlos, döneminden başlayarak “bütün devrimci hareketlere ilham kaynağı” olmuş ve bu sebeble Barbar Batı saldırganları tarafından onyıllarca ele geçirilmeye çalışılmıştı.

En son, işbirlikçi bazı Sudanlı ajanların yardımıyla, başta CIA, MOSSAD ve Fransız DGSE olmak üzere Batılı istihbarat örgütlerinin ortak operasyonuyla 1994 yılında Sudan’da yakalanarak, gayrımeşrû bir şekilde Fransa’ya getirildi.

Carlos, bu saldırının yıldönümü olan 15 Ağustos 2015 tarihinde çektirdiği ve üzerine, devrimci iradesini gösteren bir latifeyle “21 yıllık zorunlu tatil!” yazdığı fotoğraf eşliğinde dergimize gönderdiği tebrik mesajı şöyle:

Ilich RAMÍREZ SÁNCHEZ                              Poissy, 23/IX/2015

Sevgili gönüldaş Ali Osman Zor, sizin ve Adımlar’daki bütün meslektaşlarınızın 1436 yılının mübarek Kurban Bayramını en derin devrimci selâmlarımla tebrik ediyorum.

Carlos

carlos-the-jackal-ali-osman-zor-adimler-ilich-ramirez-sanchez-8

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: