KONFERANS: 18 EKİM 2015, KONUŞMACI: ALİ EREN HOCAEFENDİ

KONFERANS: 18 EKİM 2015, KONUŞMACI: ALİ EREN HOCAEFENDİ

ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Plâtformu, konferanslarına, Kıymetli Yazar Ali Eren Hocaefendi’nin bu hafta vereceği sohbet ile devam ediyor.

Ali Eren Hoca’nın “Ehl-i Sünnet’e Karşı Yürütülen Saldırılar ve Saldırganlar” başlığı etrafında yapacağı sohbet, Ehl-i Sünnet Vel-Cemaat (Sünnet ve Cemaat Ehli) insanımızın itikadına içeriden ve dışarıdan yapılan saldırıları, saldırganları ve bu saldırıların gayesi etrafında hayatî meseleleri mevzu edecektir.

Anadolu insanının itikadına ve dolayısıyla amel anlayışına karşı türlü istikâmetlerden gerçekleşen bu saldırılar karşısında, istikrarlı bir biçimde mücâdele eden az sayıdaki âlimlerimizden biri olarak Ali Eren Hocaefendi’nin vereceği bu konferansı mühimsiyoruz.

Hele ki, Ehl-i Sünnet düşmanlığı yapan zümrelere her türlü imkânın verilip mikrofon tutulduğu günümüzde, Ali Eren Hocaefendi’yi konuşturmak, bizim açımızdan Ehl-i Sünnet müdafîliğimizin bir gereğidir.

Bu çerçevede, 18 Ekim Pazar günü saat 13:30’da, ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Plâtformumuzun Fatih Bürosu’nda sohbet biçiminde gerçekleştirilecek olan konferansa, halkımız ve gönüldaşlarımız davetlidir.

 

KONFERANS

Konu: “Ehl-i Sünnet’e Karşı Yürütülen Saldırılar ve Saldırganlar”

Konuşmacı: Ali EREN Hocaefendi

Tarih: 18 Ekim 2015 – Pazar

Saat: 13:30

 

Salon: ADIMLAR Fikir Kültür Siyaset Dergisi – Fatih Bürosu Toplantı Salonu

Adres: Akşemsettin Mh., Akdeniz Cd., No:33, Daire:4,  Fatih / İSTANBUL

Telefon: (0212) 635 0590 – GSM: 0544 487 1999

Mail: adimplatformu@gmail.com

http://www.adimlardergisi.com

konferans-ali-eren-3

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: