ÖZEL HAREKAT, ŞEHİDİNE İNANDIĞI GİBİ SAHİP ÇIKTI!

ÖZEL HAREKAT, ŞEHİDİNE İNANDIĞI GİBİ SAHİP ÇIKTI!

Yüksekova’da kendisini Amerika’nın kara gücü olarak tanıtanlarla mücâdele ederken şehid düşen Polis Özel Harekât mensubu Mustafa Sezgin’e, cephe arkadaşları şehidine sahip çıktı.

Şehidinin, Haçlı-Yahudi Batı geleneğinin bir ürünü olan Şopen’in “ölüm marşı” ile uğurlanmasına engel olmak isteyen Özel Harekâtçı arkadaşları, tören sırasında tabutun etrafını sararak, Teşrik Tekbirleri ile şehidini selâmladı. Özel Harekatçıların bu atılışı karşısında bando-mızıka sesleri de bir ânda kesildi.

Ortaya çıkan bu tabloyu biz, Mehmetçik Ruhu’na dair bir kıvılcım; Allah Resûlü’nün Nuru’nu aksettirmesi gereken MEHMETÇİK mânâsından haber veren akisler olarak görüyoruz.

 

MEHMETÇİK’TEN AKİSLER

Mehmetçik Ruhu’nu aksettiren bir diğer görüntü de, yine Yüksekova’dan geldi… Özel Harekât timlerinin tek bir sesle, Ekrem Şema’nın “Bu Bayrak” şiirini okuduğu görüntüler ve sonrasında aşkedilen Tekbirler ve sloganlar…

Türk Ordusu’nun hafızasını tazelediğini gösteren bu tür çakıntıları, istikbâlde teşekkür edecek olan gerçek İSLÂM ORDUSU’nun ayak sesleri olarak görüyoruz.

Batı’nın korktuğu Ruh, işte budur!

Batılılar ve Batıcılar, bu Ruh’tan duydukları korkudan dolayı, Türk üzerinden İslâm düşmanlığı yapıyorlar. Türk Milleti’nde tecelli eden bu Ruh’tan dolayı…

Gerçek mânâda ANADOLU AHÂLİSİ’nin tamamının sahip olduğu bu Ruh’un Ordu ve polis içerisindeki temsilcilerinin ilk ve en önemli hedefi, Türk Ordusu içerisine her kesim içerisinden sızmış Amerikancı-İsrailci NATO tornasından geçmiş tipleri tepelemektir.

Yüksekova’da İslâm Ruhunun Taşıyıcılığını ortaya koyan bu DURUŞ’a düşmanlık edenler, 25 Ocak 2000 tarihinde “Noel Baba” kodlu saldırı ile Metris’te İBDA mensuplarına saldırmışken, dün de aynı düşman zihniyetliler mahkemelerinde ceza vermişti.

ADIMLAR Haber

 

Yüksekova’da şehidine sahip çıkan Polis Özel Harekat:

Yüksekova’da İslâm Ruhu’nu tecelli ettiren Jandarma Özel Harekat:

Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in MEHMETÇİK Konferansı:

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: