AFGAN MİLLÎ DİRENİŞİ VURUYOR, ANTİ-EMPERYALİST CEPHE SEVİNİYOR!

AFGAN MİLLÎ DİRENİŞİ VURUYOR, ANTİ-EMPERYALİST CEPHE SEVİNİYOR!

AFGAN MİLLÎ DİRENİŞİ VURUYOR, ANTİ-EMPERYALİST CEPHE SEVİNİYOR!

Adımlar HABER

 

Afgan millî direniş kuvvetleri, Haçlı işgâlci terörist Amerika’ya ait bir helikopteri düşürdüğünü açıkladı.

Millî direniş unsurlarından olan Taliban -Afganistan İslâm Emirliği- sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre Logar ilinde Haçlı işgâlci düşman ABD’ye ait bir helikopter düşürüldü. Düşürülen helikopterden kurtulan olmazken, uzmanlar, bu eylem neticesi 20’den fazla coninin telef olmuş olacağı tahmininde bulunuyor.

HAÇLI TERÖRİSTLER DÜN KATLİAM YAPMIŞTI

Haçlı kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’nun şeytana hizmet eden, müslümanların üzerine kan ve ateş yağdıran uçakları, Afganistan’ın Herat vilayetinin Zir Koh ilçesinde dün ‘yanlışlıkla’ sivilleri vurduktan sonra sayıları düşük gösterebilmek için 13 ölü, 7 yaralı açıklaması yaparlarken, Afgan millî direniş güçleri 35’den fazla kişinin şehid olduğu bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

HEDEF HAÇLI TERÖRİST KAPİTALİST-FAİZCİ SİSTEM

Medyada dün yer alan bir habere göre, Kâbil’de ABD Büyükelçiliği yakınlarında meydana gelen patlamada 5 işbirlikçinin hayatını kaybettiği, 9’unun yaralandığı bildirildi.

Bir bankaya sızmaya çalışan fedâ eylemcisi, işbirlikçi rejim güçleri tarafından teşhis edilip şehid edilirken, fedainin üzerine giydiği patlayıcı bulunan yeleği infilak ettirmesi sonucu 5 işbirlikçi hayatını kaybederken, 9’u da yaralandı.

Çevrede bulunan çok sayıda binanın patlamada zarar gördüğü açıklandı.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: