“HAREKETİMİZ YENİ BAŞLIYOR!”

“HAREKETİMİZ YENİ BAŞLIYOR!”

BOP’çu neo liberal elitlerce seçimlere karıştırılan hileler ve demokratik teamüllere aykırı olarak uygulanan sansür neticesi bir darbe ile devrilen ABD Başkanı Trump, yaptığı veda konuşmasında, “Özellikle on yıllardır yeni savaşlar başlatmayan ilk başkan olmaktan gurur duyuyorum” ifadelerini kulandı.

Trump, yaptığı açıklamada “Çetin savaşları, en çetin kavgaları, en zor seçimleri göğüsledim; çünkü beni bunun için seçtiniz” diyerek “İttifaklarımızı yeniden canlandırdık ve dünya uluslarını, Çin’e karşı koymaları için daha önce görülmemiş bir biçimde bir araya getirdik” ifadelerini kullandı.

“Cesur diplomasimiz ve ilkeli gerçekçiliğimizin bir sonucu olarak, Orta Doğu’da bir dizi tarihi barış anlaşmasına ulaştık” vurgusunu yapan Trump, şöyle devam etti:

“Bu, yeni bir Ortadoğu’nun şafağı ve askerlerimizi eve getiriyoruz. Özellikle on yıllardır yeni savaşlar başlatmayan ilk başkan olmaktan gurur duyuyorum.”

ABD Başkanı Donald Trump, “Şimdi, çarşamba günü öğle saatlerinde iktidarı yeni bir yönetime devretmeye hazırlanırken, başlattığımız hareketin henüz başlangıç aşamasında olduğunu bilmenizi istiyorum” diye kaydetti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: