KADIN VOLEYBOL TAKIMININ MAÇI CANLI YAYINLA MEYDANLARDA

İstanbul Valiliği’nden, A Milli Kadın Voleybol Takımı maçının Taksim’de yayınlanmasına ilişkin yapılan açıklamada “Taksim Meydanı, 2012 yılından bu yana toplantı ve etkinlik alanı olarak kullanılmadığı için Taksim Meydanı’yla ilgili talep onaylanmamıştır” ifadelerine yer verildi.

İstanbul Valiliği, Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023 CEV Avrupa Şampiyonası finalinde Sırbistan ile karşılaşacağı final maçının Taksim Meydanı’nda canlı yayınlanması talebinin onaylanmadığını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, çeşitli sosyal medya mecralarında “Bayan Voleybol Milli Takımımızın maç yayınına Valilik engel oldu” şeklinde asılsız içeriklerin paylaşıldığı belirtildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçının ilin 7 meydanında canlı yayınlanması için Valiliğe yazılı başvuruda bulunduğu belirtilen açıklamada, “Taleplerin 6’sı (Çekmeköy, Bağcılar, Sultangazi, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Pendik) Valiliğimizce onaylanmıştır. Taksim Meydanı, 2012 yılından bu yana toplantı ve etkinlik alanı olarak kullanılmadığı için Taksim Meydanı’yla ilgili talep onaylanmamıştır. Bayan Voleybol Milli Takımımızın final maçının Taksim Meydanı’nda canlı yayınlanması talebi Beyoğlu Belediyesi tarafından da yapılmış. Bu talep de Valiliğimizce onaylanmamıştır” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, A Milli Kadın Voleybol Takımı’na dev maçta başarılar dilendi.

Bu habere yorum yapmayacağız. Sadece AKP Büyük Doğu’yu kuracak diyen şerefsiz, haysiyetsiz, ahlâksız ve her yediklerini muz ve hıyara tevil etme ustası ak troller ne düşünür onu merak ediyoruz.

Bu durumda ne denebilir, ne diyebilirler?

Suç üstü yakalanmış ve müebbetle yargılanan adama hâkim, “bir diyeceğin var mı?” demiş. Adam da, “avukatım dinlensin!” deyince, hâkim, “her şey ortada, suç üstü yakalandın, şahitler, kamera kayıtları ortada, avukatın ne diyebilir ki?” deyince, adam cevap vermiş, “işte ben de onu merak ediyorum ya!”

Bunlar haysiyetsiz, şerefsiz, ahlâksız troller, yediklerini hıyara ve muza tevil etmek için bulurlar diyecek bir şey elbette.

Ebru Karakurt’un smaçları ile kendinizden geçin… Eee, reisiniz öyle münasip görmüş, görmese yayınlatır mı hiç? Hem de voleybol federasyonu finali kapaktaki afişle ilân etmişken, değil mi?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: