İŞTE 3000 AİLE TABLOSU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, denizde geçirdikleri kazanın ardından (bir Yunan adasında yemek yemek üzere zodyak botla adaya yanaşırken kayalıklara vuruyorlar) tedavileri İstanbul’da sürdürülen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’yı geçmiş olsun demek için hastanede ziyaret etti. (Vuslat Hanım, Aydın Doğan’ın kızlarından biri. İki komprador ailenin evlilik yoluyla müslüman Anadolu’ya karşı işbirliği diyebiliriz.)

Hastaneye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Türk Amerikan İş Konseyi (TAİK) Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve çiftin yakınları karşıladı. (Koç da orada, dikkat. Yalçındağ da Aydın Doğan’ın bir diğer damadı; adamın titri bile kimliğini ele vermeye yeter: Türk Amerikan İş Konseyi (TAİK) Başkanı)

Bu haberde ne var?

Bu haberde 3000 ailenin röntgeni var.

Daha önce de Sağlık Bakanı defalarca açıklama yaptı, ziyaret etti, derken şimdi de en tepedekiler bir araya geldi.

Hani Fahrettin, sömürü düzenine meydan okumaktan bahsediyordu ya, bu haber onu da yalanlıyor.

Milletin şeyine koyma ve koydurma düzeni tıkır tıkır işliyor.

Koçlar, Sabancılar, Doğanlar ve 3000 aileye sonradan katılan Erdoğan ve beraberindekiler, el ele birlik ve beraberlik görüntüsü veriyor.

Koç, Sabancı ve Doğan ne demek bu ülke için?

Uluslararası sömürü düzeninin, emperyalizmanın ülkemizdeki işbirlikçileri değil mi? Kapitalist değil mi? Kapitalizm soygun düzeni demek değil mi?

Müslümansanız, şeriata inanıyorsanız, şeriat canımız, feda olsun kanımız diyorsanız, Sabancı ve Doğan, bu ülkede şeriatın önünün kesicilerinin en başında gelenleri değil mi?

Batıcı, işbirlikçi rejimin en baş temsilcileri değil mi?

Şimdi de İmânsız İslâmcılıkla el ele, pazarlıksız Allah ve Resûlü davasının önünü kesme misyonunu ifaya devam ediyorlar işte.

3000 Aile:

“T.C. içinde yaşayan 3000 aile; hukuk da bunların çıkarına göre, ordu da, polis de… Kendi aralarındaki dalaşmalar bir yana, bunlar hukuk üstü imtiyazlı bir zümredir! Devlet, hukuk demektir ve hukukun olmadığı yerde devlet değil, çete vardır.”

One thought on “İŞTE 3000 AİLE TABLOSU

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: