Maskeler düşerken Antiemperyalist(!) Solcular ABD İle Işid’e Karşı Savaşta

Maskeler düşerken Antiemperyalist(!) Solcular ABD İle Işid’e Karşı Savaşta

2003 işgalinden bu zamana kadar IRAK’ta 3 milyondan fazla Iraklı

Emperyalist AB-D güçleri tarafından yerli işbirlikçilerle beraber katledilmiştir.

Bağdat saati ile 20 Mart, 2003 saat 5:34 (9:34,19 Mart EST) Irak’a askeri işgal başladı. 2003 insan işgalini, ABD ordu komutanı General Tommy Franks, “Özgürleştirme Operasyonu” kod ismiyle duyurdu. Koalisyon güçleri kuzeyde Kürtler’i yanına alarak işgale başladı ve yaklaşık kırk ülke işgale destek verdi.(1)

Irak’ın işgalinde Kuzeyde Kürtler, güneyde Şiiler Irak topraklarının Emperyalistler tarafından işgaline bizzat katılarak destek vermişlerdir.

Irak’ı ikinci defa işgal etmek için toplanan Deccal Komitesi Türk halkını da bu savaşa çekmeye çalışmaktadır.

Başbakan Erdoğan “Cidde toplantısında ‘IŞİD’e karşı fiili olarak katılamayız’ dedik. Niçin, o günün şartı onu gerektiriyordu. Çünkü 49 başkonsolosluk görevlimiz rehin durumdaydı. Şu anda tabii pozisyon değişti. Bundan sonraki süreç daha farklı olacak. 2 Ekim’de TSK’yı yetkilendirme tezkeresi parlamentoda görüşülecek. Tezkere temenni ederim ki parlamentodan geçtikten sonra, atılması gereken adımlar ona göre atılacaktır” dedi. (2)

Kötülüğün merkezi ABD Türkiye’yi savaşa sürüklemektedir.Irak’ın işgalinde hava üstleri ile limanları açan Erdoğan Irak’ın 2.kez işgalinde yine aynı rolü oynamaktadır.Ama bu kez durum ilk işgalden farklı.Amerika dönüşünde “Hava lojistiktir kara esastır” diyerek yapılacak operasyonun kara harekatı olacağının işaretini vermiştir Erdoğan.

PKK ile masaya oturarak “çözüm süreci” adı altında Anaduluyu çözülme ve parçalama sürecine sokarken en sonunda çözümü Irak da PKK ile birlikte İslam devletine karşı savaşmakta bulmuştur.

Şunu herkes bilsin ki Irak halkı yalnız değildir.

2003 yılından bugüne kadar işgale karşı direnen Irak halkının gerçek vatanseverleri bağımsızlık yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün Işid’i şeytanlaştırmaya çalışan sözde İslâm’cısından solcusuna, liberalinden ılımlısına kadar bir çok  kesim ABD propagandasının etkisinde ve onu piyadesi konumundadır.

Işid’i zihinlerde şeytanlaştırarak Irak’ın 2.defa işgaline kapı açmak isteyen bu hain işbirlikçi yapılar şunu bilmelidirler ki, Irak halkının 2003 yılında başlayan direnişi asla sona ermeyecektir.

Çok güvendiğiniz ABD Deccal komitesine verdiğiniz destekle artık Maskeleriniz düşmüştür.

Solcumusunuz?…

İslamcımısınız?…

Liberalmisiniz?…

Vicdanlımısınız?…

Kimsiniz. Kimliğinizi açıkça yazında bilelim.Binlerce Iraklı çocuğun kucağına düşen bombaların alevleri ile yanan o minicik bedenler sizin eseriniz.Bombaların parçalayarak savurduğu kolları bir tarafta bacağı bir tarafta ıraklıların halini hiç düşünmediniz. Üç milyondan fazla Müslüman Iraklının katledilişi ne ifade eder size. Şimdi hepiniz İnsan’i(!) duygularınızı mı hatırladınız? İşbirliği yaparak katlettiğiniz Irak halkının bu yaptıklarınızı unutacağını mı sandınız?

Yanıldınız..

Sahtekar Solcusunuz.

Sahtekar İslamcısınız.

Sahtekar Liberalsiniz.

Sahtekar Vicdan sahiplerisiniz.

Dün işgalciyle bir olup milyonlarca Iraklının kanını döken vahşiler sizlersiniz..

Dün işgalcilerle bir olup Irak halkının topraklarını Emperyalistlere peşkeş çeken sizlersiniz.

Dün işgalcilerle bir olup milyonlarca Iraklının kanını akıtırken vicdanı sızlamayan vicdansızlar sizlersiniz.

Sizleri iyi tanıyoruz.Maskelerinizi birer birer yırtarken, Irak’ın bağımsızlığa doğru yürüyen gerçek Iraklıların bağımsızlık savaşını destekliyoruz…

Irak’ta da yenileceksiniz, Suriye’de de yenileceksiniz, Türkiye’de de… Yaptıklarınızı unutmadık, unutmayacağız.

Unutanlar ve unutturmaya çalışanlar bizden değildir.

“Şeytan Unutturur, Allah hatırlatır”

Tufan ERSÖZ

ADIMLAR

 

  • Vikipedi, özgür ansiklopedi
  • 2) DHA (Doğan Haber Ajansı)

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: