SARP KURAY ARAMIZDA

SARP KURAY ARAMIZDA

8 yıllık cezaevi sürecinin ardından bugün Edirne F Tipi Cezaevi’nden tahliye olan Devrimci Sol’un liderlerinden Sayın Sarp KURAY’ı İstanbul’da karşıladık.

ADIMLAR Platformu Genel Başkanı Sayın Ali Osman ZOR’un, Sarp Kuray’ı tebrik etmesinin ardından ikili kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

İlk karşılaşma sırasında Zor’un “hiç değişmemişsiniz, hattâ daha bir gençleşmişsiniz” sözlerine teşekkür eden Kuray, Adımlar Dergisi’ne 25 Mart 2015 tarihinde düzenlenen kahpe saldırı ve saldırı sonucunda Ali Osman Zor’un şehîd olan kardeşi Ünsal ZOR ile ilgili taziyelerini bildirdi.

Adımlar Dergisi’nin matbû olarak yayınlanıp yayınlanmayacağını soran Kuray, yayınlandığı süre boyunca kendisine ulaşan dergiyi ilgiyle takib ettiğini belirtti. Sağlık durumunu da sorduğumuz Kuray sağlığının “çok iyi” olduğunu da vurguladı.

İkilinin bir süre aralarında gerçekleştirdikleri neşeli sohbet sonrasında, Kuray’ın özel bir hastahanede tedavi altında bulunan dava arkadaşlarından Hasan Malkoç’un sağlığına kavuşması dileklerimizi sunarak, ilk fırsatta geniş çaplı bir görüşmede buluşmak üzere ayrıldık.

ADIMLAR Dergisi

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: