Ve… ŞÜKRÜ KESKİN SERBEST

Ve… ŞÜKRÜ KESKİN SERBEST

Geçtiğimiz Pazar günü (11 Aralık 2016) hiçbir tebligat yapılmadan abisinin rehin alınması sonrasında en yakındaki karakola hakkındaki iddiaları öğrenmek için teslim olan Şükrü Keskin, gece serbest bırakılmıştır.

sukru_keskin_gozalti_2Geç saatlerde serbest bırakılan gönüldaşımızdan öğrendiğimize göre, Din-Vatan-Millet Mücahidi gönüldaşımızın sosyal paylaşım sayfasında yazdığı bir ifâde, Cumartesi günü akşamı Dolmabahçe’de yapılan saldırı sonrasında “sosyal medyada saldırıyı destekleyenler”den olduğu komplosuyla yandaş bir İhbarcı tarafından cımbızlanarak savcılığa servis edilmiş ve bu ihbar üzerine gözaltı kararı alınmıştır.

Vatan caddesindeki Emniyet Müdürlüğü binasında TEM Şubede tutulan gönüldaşımız, gözaltı süresi boyunca kendisini sosyal paylaşım sayfalarından ilgiyle takip eden polisler tarafından sürekli ziyaret edilmiş ve direkt mesul olmamalarına rağmen defalarca kendisinden özür dilemişlerdir.

sukru_keskin_serbest_birakilsin_2Asker, Polis, sivil masum Anadolu evlâtlarının cenazelerini kaçırmayan gerçek bir vatansever, gerçek bir mücahid, gerçek bir milliyetçi ve gerçek bir İbdacı olan Şükrü Keskin gönüldaşımıza karşı girişilen bu komplonun son bulması memnun edici olmakla birlikte, sorumlularla ilgili takipte olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Bu vesile ile, gönüldaşımıza yapılan bu komplo-saldırı ile ilgili bizleri yalnız bırakmayarak “haksızlık karşısında susmayan” bütün dostlarımıza teşekkür ediyor, gönüldaşlarımızı tebrik ediyoruz.

Son olarak, kendisinden özür dilenerek ve halâllik istenerek serbest bırakılan Şükrü Keskin isminin, başta 25 Mart 2015 (Ünsal Zor’un şehîd olduğu ADIMLAR Dergisi’ne düzenlenen bombalı saldırı) saldırganlarıyla ortak yayın yapan Yeni Şafak adlı gazete olmak üzere, Star, Anadolu Ajansı ve sair yandaş medyanın tamamında hâlen Etnik Kürtçü, Din-Vatan-Millet düşmanlarıyla bir hizada zikredilmeye devam etmekte olduğuna da, yalancılıktaki ısrarlarını göstermesi bakımından ayrıca dikkatinizi çekeriz.

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: