FRANSA’DAN GÖNÜLDAŞ CARLOS’A 3. MÜEBBET… Av. AHMET ARSLAN İLE RÖPORTAJ

FRANSA’DAN GÖNÜLDAŞ CARLOS’A 3. MÜEBBET… Av. AHMET ARSLAN İLE RÖPORTAJ

Gönüldaş CARLOS (Salim Muhammed / Carlos TheJackal) 23 yıldır tutuklu bulunduğu Fransa’da, üzerinden 43 yıl geçmiş bir eylemle hiçbir delil gösterilmeden irtibatlandırılarak 24 Mart 2017 tarihinde 3. müebbet hapis cezasını aldı.

Söz konusu karar duruşmasına Carlos’un Türk avukatları ve gönüldaşları Sayın Av. Ahmet Arslan ve Sayın Av. Güven Yılmaz da katıldı. Av. Ahmet Arslan ile, söz konusu duruşma etrafında gerçekleştirdiğimiz röportajın görüntülü kaydını izleyebilirsiniz…

Sayın Arslan’ın değimiyle Yahudilerin intikam alma operasyonu olarak değerlendirdiğimiz söz konusu dosya ve mahkeme süreci hakkında bizleri ve okuyucularımızı aydınlattığı için kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

*

2003 yılından beri Carlos’un duruşmalarını takib eden ve bu sebeble defâlarca Fransa’ya giden Yılmaz ve Arslan’a, önceki ziyaretlerinde olduğu gibi ADIMLAR Avrupa ve Almanya Cephesi adına Sayın Mustafa Fişengçi refakat etti.Gönüldaş Mustafa Fişengçi ile birlikte Almanya başta olmak üzere İsviçre, Hollanda ve Fransa’daki gönüldaşlarımızla da buluşan Güven ve Ahmet beyler, duruşmaları da temsilcilerimizle birlikte takip ettiler.

ADIMLAR Dergisi

carlos_ahmet_arslan_guven_yilmaz_3

carlos_guven_yilmaz_3

ahmet_arslan_carlos_3

carlos_avukatlar_1

guven_yilmaz_sakir_bilmez_mustafa_fisengci_

mustafa_fisengci_ahmet_arslan_

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: