İTPERESTLİK

Ayhan SÖNMEZ

İtperestlik kovidyanizmin bir şubesidir. Kovidyanizm tabiat ana kültü olmak bakımından dine, millete kısaca toprağın sırtında yük gördüklerine düşmandır. En başta çocuklara ve yaşlılara düşmandır. Kadınlara düşman olduğunu da daha sonra idrak edeceğiz. Şimdilik kullanışlı olduğu içindir ki kadın düşmanlığı daha örtülüdür.

Bu tabiat ana kültü içinde köpeklere ayrı bir ihtimam vardır: Köpek saldırmaz, saldırıyorsa kötüye saldırır; zira köpek iyiyi kötüyü hisseder. Şu iflâh olmaz din düşmanlığı içinde ancak bir dinni söyleyebileceklerini söyleyerek düştükleri tezada bakar mısınız, hem akılcı geçinirler hem de işlerine geldiğinde metafizik olana sarılırlar. Köpeklere iyiyi kötüden ayırdedici vasfı yüklemek, dinî bir misyon taşıdıklarına göndermedir.

Çocuğundan ihtiyarına bir halk gözlerimizin önünde başıboş köpeklere feda ediliyor.

Yaygaracı mizantrop köpekperestler yüzünden geldiğimiz şu hâle bakın: köpekler tarafından parçalanmış, kimi ölmüş, kimi ağır yaralar almış ve uzuvlarını kaybetmiş insanlar!

Kovidyanizm bilinen dinlere düşmandır. Din düşmanlığı için hiçbir sebep yoktu. Yarasa yiyen Çinli de laboratuvardan virüs salan Amerikalı da dinin günâhı değildi, ama ilk olarak dine yöneldi öfke.

Kovidyanizm, ilkel bir ana tanrıça kültüdür. Salgınla durmuyor. Eti ve sıcak evi yasaklıyor, mülk edinmeni çok görüyor, “kapsülde yaşa, metaverseye bağlan” diyor, “ortalıkta gezinme karbon ayak izin ölçüyü aştı” diyor, böcek yediriyor, en temel ihtiyaçları bile çok görüyor insana. İnsan yavrusunu köpeklerden aşağı görüyor. Bırak insan yavrusunu köpekler parçalasın ama köpeklere ilişilmesin.

Tanrısı ve milletiyle onur kazanmış türümüze, insana düşmandır. İnanan insana düşmandır. Köleleştirme, zihinlere vurulan bu prangalarla sağlanıyor. Onurlu insanlarsa köleleştirilemez.

Halk sağlığı sorunu olan covid değil başıboş köpeklerdir!

Çocuğundan ihtiyarına, gözlerimizin önünde bir halk başıboş köpeklere feda ediliyor! Çocuklarımız köpeklere parçalattırılıyor ve itiraz eden aforoz ediliyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: