İKİ YAŞINDAKİ BEBELERE TECAVÜZCÜ YETİŞTİREN İMÂNSIZ İSLÂMCILIK REJİMİNE LÂNET

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Türkiye’de hâkim rejimin Kemalist olarak kendisini takdim ettiği dönemlerde de aşağıda vereceğimiz türden haberleri yapıyorduk, şimdi de. Geçmişte yayınladığımız Taraf ve sonrasında çıkarmış olduğumuz dergi ve yayın organlarımıza bakanlar bu tür haberleri görebilirler.

Bugün artık hâkim rejim kendisini Kemalist değil, İslâmcı olarak takdim ediyor olsa da biz ona İmânsız İslâmcılık demeyi münasip görmekteyiz. Zira ülkede dünden bu güne zahirdeki birkaç görüntüden başka değişimin müspet değil de menfi yönde oluşundan ibaret.

Boşanmalar, ailelerin parçalanması, ahlâkî tefessüh, gençliği İslâm’dan uzaklaşması…

Evet, gençliğin İslâm’dan uzaklaşması…

Daha düne kadar müslümanlara gençliğin İslâm’a olan ilgisi hakkında sualler yönetilir ve bu ilginin sebepleri araştırma mevzusu olurken, bugün tam tersi oluyor ve bu durum güya gelişme olarak sunuluyor.

Dün, bebeklerimize tecavüzcüler yetiştiren Kemalist rejime lânet ederken, bugün aynı tecavüzcüleri yetiştirmeye devam ettiği için imânsız İslâmcılığa lânet ediyoruz…

Mevzuya vesile haber ise şöyle:

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Furkan Sevinç’in birlikte olduğu M.Ö.’nün cinsel istismarda bulunduğu 2 yaşındaki kız çocuğu Nisa Nur Ö. yoğun bakıma alındığı hastanede yaşamını yitirdi. Sevinç tutuklanarak cezaevine gönderilirken, gözaltına alınan anne M.Ö. ile olayla bağlantısı olduğu iddia edilen M.G.’nin emniyetteki sorgusu sürüyor.

Olay, 18 Mayıs’ta Çaycuma ilçesi İstasyon Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Furkan Sevinç, geceyi anne M.Ö.’ye ait evde geçirdi. Ertesi gün M.Ö., 8 yaşındaki diğer kızını alarak markete gitti. Bu sırada evde bulunan 2 yaşındaki Nisa Nur Ö. bebek, Furkan Sevinç’in cinsel istismarına maruz kaldı. Bebek bayıldı.

HASTANEDE KENDİSİNİ DAYISI OLARAK TANITTI

Furkan Sevinç, bebeği ayıltmak için havaya atıp, tokatladı. Bebek kendine gelmeyince Furkan Sevinç, bebeği yürüyerek hastaneye götürdü. Sevinç, burada kendisini bebeğin dayısı olarak tanıtıp, nöbet geçirdiğini öne sürdü. Yapılan doktor muayenesinin ardından bebeğin cinsel istismara maruz kaldığı anlaşılınca Furkan Sevinç, yakalandı.

TUTUKLANDI

Gözaltına alınan Sevinç, ifadesinde suçlamaları kabul ederken, bebeğin annesi M.Ö. markete gidince cinsel istismarda bulunduğunu, bebeğin bayıldığını ve ayıltmak için tokatlayıp havaya fırlattığını söyledi. Furkan Sevinç, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Nisa Nur bebek Çaycuma Devlet Hastanesi’nden ambulansla Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

BEBEK HAYATINI KAYBETTİ

Yoğun bakımda tedavisi süren Nisa Nur bebek, yapılan müdahalelere rağmen saat 10.00 sıralarında hayatını kaybetti. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan anne M.Ö. ve olayla bağlantısı olduğu düşünülen arkadaşı M.G. isimli erkeğin emniyetteki ifadeleri sürüyor. Anne M.Ö.’nün 8 yaşındaki diğer kızı da devlet korumasına alınarak sevgi evine yerleştirildi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: