TECAVÜZCÜ SAPIKLARI KORUYAN İMÂNSIZ İSLÂMCILIK REJİMİ

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Hatay’da beden öğretmenliği yapan Murat Sağıroğlu’nun yıllar boyunca birçok kız öğrencisine tecavüz etmesi, yetmedi tehdit ile başka öğretmenlere de pazarlaması davasında karardan önce Sağıroğlu’nun tahliye edildiği ve kayıplara karıştığı ortaya çıktı.

Bu ahlâksızlığın üzerine kim gidiyor?

İmânsız İslâmcılık rejiminin goygoycuları değil… Goygoyculardan da işin üzerine gider gibi yapanlar, bu ahlâksız rejimi yürüten ve bu sistemden nemalanan gerçek mesulleri gösterecekleri yerde Kadem gibi tali yapıları hedefe koyarak, “eşeğini dövemeyen semerini dövermiş” hesabı rejimi ve rejimi işletenleri mesuliyetten kurtarmak için goygoya devam ediyorlar. Mücadele ise risk demektir ve semerle değil, eşekle hesaplaşmayı gerektirir. Eşekle, yani gerçek mesullerle hesaplaşma riskini göze almak, zalime, “zalimsin!” diyebilmek yerine, mücadeleyi semeri dövme risksizliğinde arayan kaçkınlar… Arif Nihat Asya’nın dediği gibi: “Bırak, bozuk saatler yalan yanlış işlesin! / Çelebiler çekilip haremlerde kışlasın!” Şiirde geçen “çelebiler” yerine “goygoycular” da diyebilirsiniz…

“HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ, ŞEYTANDIR!”

Gaye pisliklerle mücadele ise, pisliğin kaynağını ve vasıtalarını doğru teşhis ve tesbit etmemiz gerekir. Bu yapılmadan, pisliklerle mücadele de olmaz. “Küfrün kaynağını bilmeyen gerçek imânda olamaz.”

Gerçek şu ki, dün, Kemalist kisveli hak ve halk düşmanı rejimi var eden emperyalistler, müslümanların direnişi karşısında Kemalist kisve ile hak ve halk düşmanı rejimin varlığını devam ettiremeyeceklerini anlayınca, onların yerine müslüman kılıklı imânsız islâmcıları ikame ederek rejim düşmanı müslümanları tuzağa çekip, müslümanları bu işbirlikçiler üzerinden rejime entegre ederek, tehlikesiz kılarak, hak ve halk düşmanı rejimlerinin varlığını devam ettirme şansı buldular. Emperyalistler için önemli olan rejimin ideolojik görüntüsü, yani Kemalist veye müslüman kılıklı olması değil, hak ve halk düşmanı fonksiyonunun devam ediyor oluşuydu. Kemalist olmazsa müslüman kılıklı osun, yeter ki işbirlikçi ve halk ve hak düşmanlığında kendileriyle beraber olsun. Küfrün kaynağı ABD’nin sırtladığı Anglo-Sakson hegemonyasındaki Haçlı-Yahudi Batı emperyalizmi ve bugün ona Anadolu’da, rejim plânında Kemalist kisveli hak ve halk düşmanlığı değil, müslüman kisveli hak ve halk düşmanlığı vasıtalık, işbirlikçilik ediyor. Kumandan Mirzabeyoğlu’nun tabiriyle: YILAN DERİ DEĞİŞTİRDİ! Yılan aynı yılan da derisi bu defa Kemalist değil müslüman motifli…

Hadisenin üzerine gidenlerden Halk Tv’nin muhabiri Seyhan Avşar, sapıklığın vardığı boyutu gözler önüne seriyor:

Dosyaya göre öğretmen Sağıroğlu bir etüt günü, H.Y. ‘den, okulun bilgisayar odasına çay getirmesini istedi. H.Y. çayı götürdükten sonra öğretmen Sağıroğlu kapıyı kilitledi. Sağıroğlu o dönem 11 yaşında olan öğrencisine, “Seninle birlikte olmak istiyorum” dedi. Duyduğu sözlerin dehşeti ile kaçmaya çalışan H. Y.’yi Sağıroğlu darp edip tecavüz etti.

İstismar burada da bitmedi. Sağıroğlu okulun çatı katında, tuvalette, giyinme odasında, bir başka ifade ile fırsat bulduğu her yerde H.Y.’yi darp ederek tecavüz etti. Çocuğun çıplak fotoğraf ve videolarını çekti. H.Y. istismar sonucu hamile kaldı. Sağıroğlu onu arkadaşının kliniğine götürerek kürtaj yaptırdı. Ailesinin, durumu öğrenmesi halinde kendisini öldüreceğini düşünen H.Y. yaşadıklarını kimseye anlatamadı. İstismar yıllarca sürdü. H.Y. “Okul bitti. Kurtuldum” derken istismar artarak devam etti.

Dava dosyasına göre Murat Sağıroğlu görüntülerle tehdit ettiği H.Y.’yi öğretmen arkadaşları Engin Y., İbrahim O., Abdullah A., Murat O. ile kuzeni Özmen Ö.’ye de ‘pazarladı.’ Bu karanlıktan nasıl kurtulacağını bilemeyen H.Y. ailesi tarafından köyden bir kişi ile nişanlandırıldı.

Ancak Sağıroğlu’nun H.Y.’yi sürekli alıkoyması nişanlısının dikkatini çekti ve olay ortaya çıktı. H.Y. kendisine bunu yaşatanlardan şikâyetçi oldu. İlk ifadesinde öğretmenleri ve Murat Sağıroğlu’nun defalarca kez istismarına uğradığını anlatan H.Y., “Okumak istiyordum. Başıma gelenler karşısında ailem beni öldürür diye korktum. Kimseye anlatamadım” dedi. Sağıroğlu’nun, kendi ablasına, okuldan başka arkadaşlarına da aynı şeyleri yaşattığını söyleyerek tek tek mağdur isimlerini sıraladı.

TECAVÜZCÜ TAHLİYE EDİLDİ, KAYIPLARA KARIŞTI

Öğretmenler Murat Sağıroğlu, Engin Y., İbrahim O., Abdullah A., Murat O. ile Sağıroğlu’un kuzeni Özmen Ö. hakkında Hatay 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’, ‘çocuğun basit cinsel istismarı’, ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’, ‘reşit olmayanla cinsel ilişki’, ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ suçlarından dava açıldı.

Ancak yargılama sürecinde karardan hemen önce Murat Sağıroğlu tahliye edildi ve kayıplara karıştı. Sağıroğlu hakkında 158 yıla yakın hapis cezası verildi. Dosya istinaf mahkemesine gitti.

Şu müslüman kılıklı hak ve halk düşmanları, dünkü Kemalist kılıklılar gibi, nefslerine halel gelse, yeri yerinden oynatırlar da Anadolu ahalisine ne yapılmış umurlarında değil. İmânsız İslâmcılık rejiminin ahlâksızlığı, hukuksuzluğu, devraldıkları Kemalist rejimden daha aşağı değil. Kemalizm adı altında nasıl ki halk ve hak düşmanlığı yapanları yendiğimiz gibi, müslüman adı altında aynı pisliği devam ettirenleri de yeneceğiz.

Pislik pisliktir, hangi kisve altında yapılırsa yapılsın.

Köklerini kazımak boynumuzun borcudur.

İslâm’ın n’idüğünü, nasılını göstermek üzere, yaşanmaya değer hayatı tesis etmek üzere…

Allah bizlere tüm mazlumların intikamını almayı nasip etsin!

“Zalim olmaktansa, mazlumlardan olurum!” diyerek zulme ortak olmayı elinin tersiyle reddeden ve şehid edilen Kumandan’a selâm olsun! Söz O’nun:

“ADALET MUTLAK’A”!..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: