LİBYA’DA İŞGÂLCİ AJANLARIN İNLERİNE GİRİLDİ

LİBYA’DA İŞGÂLCİ AJANLARIN İNLERİNE GİRİLDİ

İslâm Devleti’ne bağlı iki genç akıncı, Libya-Trablus’ta Haçlı terör yapılanmalarından olan “güvenlik şirketleri”nin, ajanların ve misyonerlerin üslendiği “Kornisya” otelinde fedâ eylemi gerçekleştirdi. CIA ve Fransız DGSE ve MOSSAD başta olmak üzere istihbarat teşkilâtlarının da “eleman” üssü olan otele yapılan saldırı sırasında Amerikalı, Fransalı, Koreli ve Filipinli bir çok resmi ajan ile birlikte, Hıristiyan misyonerlerin öldüğü gelen bilgiler arasında…

Ölü sayısı resmi açıklamalara göre 10… Yapılan İntikâm Saldırısı’nın neticeleri hakkındaki bilgiler saklanırken, ölenlerin içinde, Libya’daki işgâli yürüten en önemli “özel güvenlik” kodlu terörist yapılanmasının başında bulunan ajanlardan biri olan David Berry‘nin de olduğu kesinleşen bir diğer bilgi.

Libya Milli Cephesi’nin ülkenin en iyi korunan ve adetâ “işgâl üssü” konumunda bulunan otele düzenlediği bu saldırısı karşısında şok geçiren Batılıların büyük kısmı ülkeyi terketti.

Uçuşlar durduruldu ve Batılılar ile işbirlikçilerinin yaptıkları panik toplantıları neticesinde “olağanüstü güvenlik tedbirleri kararları” alındı.

 

LİBYA’DAKİ İŞGAL VE TÜRKİYE

Hatırlanacağı gibi 2011’de Batılılar ve onların yerli işbirlikçileri eliyle başlatılan işgâl saldırısı neticesinde dünyanın tek borçsuz (Kapitalist Batıya muhtaç olmayan) ülkesi Libya parçalanmış ve devlet başkanı Muammer Kaddafi canlı yayınlar eşliğinde katledilerek şehid edilmişti. Saldırıyı düzenleyen NATO ve başı çeken Fransa’nın dönemin İçişleri Bakanı, yüzbinlerce Libyalının katledildiği bu işgâli “Haçlı Savaşı” olarak açıklamıştı.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti başta “NATO’nun Libya’da ne işi var!” diyerek reddettiği saldırıyı, bir hafta sonra “NATO Libya’ya girmelidir!” biçiminde meşru gördüğünü ifâde ederek, işgâlci Batı lehine çark etmişti. Bununla da kalmayan hükümet, işgâlin merkez üssünün İzmir’e kurulmasını sağlamış ve yapılan bombalamaların tamamına yakını, İzmir’deki bu işgal üssünden kalkan uçaklarla gerçekleşmişti.

Dönemin “Türk” Dışişleri Bakanının, Kaddafi’nin katledildiği günün ertesi uçağa atlayıp, devlet başkanını linç eden çapulculara “bavul dolusu para” dağıtması medyada geniş yankı bulmuştu.

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: