ADIMLAR DERGİSİ 7. SAYI ÖNSÖZ

ADIMLAR DERGİSİ 7. SAYI ÖNSÖZ

Selâm size…

Bir davanın büyüklüğünü, esas düşmanında uyandırdığı tesirde ve düşmanın verdiği karşılıkla anlayabilirsiniz.

İşte İBDA Mimarı Salih Mirzabeyoğlu ve işte TELEGRAM İşkencesi

İBDA Mimarı Salih Mirzabeyoğlu, 29 Kasım 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde verdiği tarihî Sohbet-Konferansında “Yeni Dünya Düzeni buradan başlasın!” dediği ânda, köhnemiş, Eskimiş Dünya Düzeni’ni karşısına almış olarak, gerçek kutuplaşmanın taraflarını yeniden ortaya koyuyordu… Ki, yine eserlerinde ortaya koyduğu İBDA ile ABD arasındaki iştikak alâkası, bu karşılıklı duruşun kelâm ve mânâ ifâdesi olarak şu: İBDA=15, ABD=15.

Dünya çapındaki kutuplaşmanın gerçek tarafları olarak, İBDA ve ABD, ezelî İmân-Küfür savaşının günümüzdeki gerçek aktörleridir… Bu sebebledir ki, 1999 – Kurtuluş Yılı çıkışının vâdettiği adalet/kuvvet anlayışı, 15 yıldır aralıksız sürdürülen TELEGRAM-Zihin Kontrol İşkencesi ile düşmanda karşılığını bulmuştu.

Ve Kumandan Mirzabeyoğlu, İBDA Tarihinin 40. Yılında gerçekleşen söz konusu tarihî Sohbet-Konferansı’ndaki düşmanlarını ürküten bir şekilde muhteşem çıkışıyla, sayısı 15 bini aşan İBDA Gençliği’ni toplayarak, onlara seslendi:

Sizler fethetmeye memursunuz!

*

Ve 2015 yılının Nisan ayındayız.

Dergimiz ADIMLAR, Esas Düşman ABD ve bölgemizdeki işbirlikçileri karşısındaki ilkeli ve tavizsiz duruşuyla mücâdelesini sürdürürken 25 Mart Çarşamba günü saldırıya uğramış ve 40. Yılın ilk şehîdi olarak kadrosundan Ünsal Zor’u şehîd vermiştir.

Saldırının şekli ve büyüklüğü, ADIMLARımıza karşılık olarak düşmanın maksadını göstermekte: Meydanlarda ve yayınlarımızda ortaya koyduğumuz politikadan rahatsızlık duyarak paniğe kapılan çevrelerin, başta Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Osman Zor olmak üzere, ADIMLAR Kadrosu’nu yok etmeye dönük bu saldırısı, ADIMLARımızın hangi istikâmet üzerinde yol aldığının bir göstergesi ve bunun İslâm düşmanları tarafından da tescili olarak okunmalı.

Düşmanın bu katliam girişimiyle ispatçısı olduğu ADIMLARımız, kendisine bağlılıktan büyük iddia kabul etmediğimiz Kumandan Salih Mirzabeyoğlu tarafından büyük bir lütûfla ödüllendirilmiş ve verdiği şehîdiyle birlikte, asıl tescili O’ndan almıştır.

Şehîd Mustafa Bilgi’nin şehâdeti üzerine Üstad Necip Fazıl Kısakürek tarafından verilen hitâbeye nazireyle, 1969 yılında düzenlenen saldırıyı “tıpkı ADIMLAR dergisine konulan” kaydıyla Ölüm Odası adlı eserinde zikreden Kumandan Mirzabeyoğlu; şehîd Ünsal Zor’un mânâsını, ADIMLAR’ın tuttuğu mevziî, dergimizin hedef alınmasındaki sebeblerle birlikte, bundan sonrası için O’na duyduğumuz “ihtiyaç”a lûtfen, yol haritamızı çerçevelemiştir:

Onu öldürenler, topyekün yeni imân gençliğini kastetmişlerdi. Size düşen karşılığın da aynı çapta olması gerektiğine göre, siz büyük inşânızı tamamlamaya bakınız! O zaman topyekün küfür yığınını o binanın temelleri altında ezilmiş ve kemikleri tebeşir lekesi hâline gelmiş bulacaksınız! Elverir ki Allah, “OL!” desin.”

Şimdi sorumluluğumuz kat be kat artmıştır.

Bizzat İBDA Mimarı’nın bu ifâdelerinden sonra, bizi kim tutabilir?!.

ADIMLARımızı atmaktan bizi kim men edebilir?!.

Biz yine meydandayız: İşgâlci Amerika ve onun işbirlikçileri karşısında, işgâle ve işgâlcilerle mücâdele edenler olarak, İBDA adına tuttuğumuz mevzideyiz!

Sömürgeci düşmanı, işbirlikçileriyle birlikte topraklarımızdan söküp atana kadar ADIMLARımızı atmaya devam edeceğiz.

Ödediğimiz bedeller ve şehîdimizin kanı “adımları geriye atmak”tan bizi men etmiş; mevziîmizi mühürlemiştir.

Bize düzenlenen saldırının karşılığı mutlaka verilecektir!..

İslâm’ın Tatbik Sistemi olarak İBDA’yı devlet plânında pratiğe geçirmek ve bunun için HEPÇİ bir zihniyetle iktidarı fethetmek…

Bütün gönüldaşlar, dostlar; vatan, millet, din aşkıyla yanıp tutuşan herkesle omuz omuza, sömürgeci düşmanın kalelerine doğru ADIMLAR atarak…

Biz bunu anlıyor ve bunun için ADIMLAR atıyoruz:

Hedef İktidardır!

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: