HAÇLI-YAHUDİ-İŞBİRLİKÇİ ŞER İTTİFAKI

HAÇLI-YAHUDİ-İŞBİRLİKÇİ ŞER İTTİFAKI

Amerika Terör Örgütü Lideri Barack Obama‘ya göre 40’tan fazla ülke “İslâm Devleti”yle mücâdelede rol alıyor.

Son dönemde Suriye’deki Haçlı Saldırılarına sadece işbirlikçi Arap ülkeleri destek verirken, Irak’taki saldırılarda Terörist NATO üyesi ülkeler yanında, geçmişte Anzak kılığında topraklarımızı işgâle gelen Avustralya da görülüyor.

1991 Saldırısıyla başlayan bu ateşi tutuşturan ve 5 milyon Ehl-i Sünnet Arab‘ın kanını döken söz konusu ülkeler, suçlarını bilip en azından kendilerini unutturacaklarına, yeniden kurulan bu Şer Cephesinin bir üyesi olmayı tercih ediyorlar. İslâm Savaşçıları karşısında son bir taarruza geçmek isteyen bu ülkeleri, böylesi bir davranışa iten sebeb sadece akıbetlerinden duydukları korku ile açıklanabilir.

Söz konusu Şer Koalisyonu’nda yer alan ve almak isteyen ülkelerin nasıl hazırlandıklarına ve durumlarına bir göz atalım:

 

Amerika Terör Örgütü

Örgütün başkenti Wahington ve Pentagon bütün hava saldırılarının organize ediyor.

Ağustos’tan itibaren İslâm Devleti’nin bulunduğu noktalar bombalandı.

Eylül’den itibaren uluslararası hukuka aykırı ve tartışmalı olan Suriye’deki saldırılar eklendi. Bu saldırılarda El Kaide’ye bağlı olan Horasan Grubu’nun hedef alındığı söylendi.

Terör Örgütü’nün yetkililerin açıklamalarına göre, aynı zamanda petrol kuleleri ve rafinerileriler kasten tahrip edilerek İslâm Devleti’nin finansal kaynaklarına darbe vuruldu.

26 Eylül’den sonra ABD bombardımanı, Ayn el-Arab (Kobani) başta olmak üzere, Suriye’nin Kuzeyi’ndeki İslâm Devleti noktalarına başladı. Amerikan Terör Örgütü, İslâm Devleti’ne ve Şam Hükümetine karşı kullanmak üzere Suriyedeki ÖSO gibi muhalif isyancıları eğitmeye devam ediyor ve bunlara sürekli Silah tedarik ediyor.

 

İşbirlikçi Arap Hükümetleri

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar ve Ürdün Uluslar arası Terör Şebekesi’nin organizasyonunu yapan ABD‘nin Suriye’deki Hava Saldırılarına destek veriyor. Söz konusu işbirlikçi hükümetler, “Hilâfet” çatısı altında müslümanlar üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden İslam Devleti’ni bir risk olarak görüyorlar. Aynı zamanda İslâmcılarla “yaşam ve ölüm” kavgası veren Suriye Rejimi’nin devrilmesi için de ABD’nin yanında duruyorlar.

 

AKP Hükümeti

Sözde “Türk” Hükümeti ise kendi ifâdelerine göre “sadece insani yardım” sağlamaya devam ediyor ve yine kendi hesabına göre Ayn el-Arap’ta güç durumda kalan Etnik Kürtçülerden 200.000’e yakın mülteciyi ülkesine aldı. Ankara hükümeti, bir oldu bittiyle Meclis’ten çıkardığı kararnâmelerle Suriye ve Irak’ta Batı’ya karşı mücâdele veren mücahidlere saldırma yetkisine sahip. Bu müdahaleler konusunda Amerika Terör Örgütü’nün boyunduruğunda kalan AKP’nin derdi Beşar Esad’in da devrilmesi.

 

Fransa

İlk AB ülkesi olarak Fransa, Ağustos ayından itibaren İslâm Devleti’ne karşı hava saldırılarına başladı. Etnik Kürtçü hareketlere terör eğitimi yanında, yoğun silah tedariki gerçekleştiriyor.

 

İngiltere

Uluslar arası Terörün Eşbaşkanlığını yürüten İngiltere, Irak’ta hava saldırılarına devam ediyor. İngiltere Parlamentosu 2002 Afganistan ve 2003’te Irak Arab çöllerine gömülmesinin korku dolu hatıralarından olsa gerek, “kara harekatı”na uzak durmakta kararlı. Londra, Irak’ta İslam Devleti’ne karşı mücadele eden milislere “insani”(ne demekse!) ve silah yardımı sağlıyor.

 

Danimarka

İskandinav ülkesi olarak sadece 2006’daki “Peygambere Hakaret” krizinin kaynağı Danimarka, Şer Koalisyonu’na F-16 savaş uçakları ile katılıyor. Buna ek olarak Kopenhag, bölgeye “askeri eğitmenler” gönderiyor.

 

Belçika

İttifakın Irak’taki hava saldırılarını, F-16 tipli 6 AVCI-Bombardıman uçaklarıyla temsil ediliyor. Savaş uçakları ile birlikte yaklaşık 120 Belçikalı terörist yetkili Ürdün’de konuşlandı.

 

Hollanda

Den Haag Hükümeti altı F-16 ile Koalisyona katılıyor. Buna ek olarak, yaklaşık 250 asker Ürdün’e gönderildi. 130 “askeri eğitmen” ise Irak’ın Şiî ve Etnik Kürtçü işbirlikçilerini eğitiyor.

 

Avrustralya

Tıpkı 91 ve 2003 Saldırılarında olduğu gibi Avustralya’nın hava kuvvetleri de Irak’ta yer alıyor. Dubai’de bulunan terör üssünde 600 askerini konuşlandırmış durumda.

 

Kanada

Kanada hava saldırılarında yer almak istiyor. Parlamento görev için hükümete yetki verdi.

 

Almanya

Alman Hükümeti savaşa doğrudan katılımı dışladı ve fakat Irak’ta İslâm Devleti’nin düşmanlarına desteğini tüfek, tanksavar ve diğer birçok askeri mühimmat ve ekipmanları sürekli bölgeye göndererek devam ettiriyor. Buna ek olarak, Irak’ta buluna Kürtçü Şövenistler’e silah ve mayın temizleme ekipmanlarını kullanma konusunda eğitmeye devam ediyor.

 

Doğal Düşman İsrail

Siyonist Çete Devleti İsrail’in üst düzey bir Ordu yetkilisi, İslâm Devleti hakkında ABD’ye sürekli istihbarat aktardıklarını söyledi.

 

İran

Tahran, İslâm Devleti’ne karşı oluşturulan Koalisyonun Batı bloğunun Doğu’daki temsilcisi.Hatırlanacağı gibi Irak’ın Şiî hükümetine ve Etnik Kürtçülere yönelik ilk silah yardımı yapan ülkelerden. Tahran’a göre, bütün bu yardımlar olmasaydı, Irak, İslâm Devleti savaşçıları tarafından çoktan feth olurdu… Diğer yandan, Türkiye’nin ve Suudi Arabistan’in aksine İran, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’in arkasında duruyor.

 

Rusya

Malum olarak Rusya Suriye’de sahaya inmiş durumda ve Suriye Rejimine karşı olan tüm örgütleri vurma niyetinde olduğunu gösterdi. Bilindiği üzerine Moskova da Beşar Esad’in arkasında duruyor. Rusya, İslâm Devleti’ne karşı oluşturulan Şer İttifakı’nın (Koalisyonun) bir parçası değil. Rusya’nın dahil olduğu “koalisyon” İran ve Suriye Rejimi ortaklığı…

 

İtalya, İspanya, Yunanistan, Bulgaristan, Çekoslavakya, Slovakya, Portekiz, Polonya ve Norveç gibi ülkeler silah sevkiyati gerçekleştiriyor ve İslâm Devleti’ne karşı savaşacak teröristleri eğitiyorlar.

Güney Kıbrıs ise Haçlı-Yahudi Saldırganlığına destek olmak için, hava saldırılarını kolaylaştırmak amaçlı bir üs açıyor.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: