MÜSLÜMAN HANIMLARA KELEPÇE: AMERİKA FİÎLİ İŞGALE Mİ BAŞLADI?..

MÜSLÜMAN HANIMLARA KELEPÇE: AMERİKA FİÎLİ İŞGALE Mİ BAŞLADI?..

Dün Konya, Eskişehir ve Manisa’da müslümanlara yapılan operasyonlarda, gözaltına alınan türbanlı hanımların kollarına kelepçeler takılması dikkat çekti.

Operasyonlar medyada yer alan bilgilere göre IŞİD, El Nusra ve “Paralel” Yapı’ya karşı gerçekleştirilirken, gözaltına alınanların birçoğu tutuklandı.

28 Şubat edebiyatını iktidarı boyunca kendisine sermaye yaparak istismar eden İktidar ve çevreleri, 13 yıllık iktidarları boyunca, 28 Şubat döneminden kat be kat fazla müslümanı gözaltına alarak tutuklamakta bir beis görmediği gibi, Müslüman hanımların koluna kelepçe takmakta da bir beis görmemekteler.

Amerika Terör Örgütü ile anlaşan AKP-Erdoğan İktidarı’nın, Türk Milleti’ne hiçbir düşmanlık yapmamış olan İslâm Devleti (IŞİD)’e karşı savaş öncesi, Amerikalılar ve işbirlikçileri bu topraklarda huzurlu olsunlar diye, Müslüman erkek ve kadınları tutukluyorlar.

Amerika Terör Örgütü’nün işgâli altında olan ülkelerde görülebilecek bu görüntüler, vatanımızda Küçük Amerika Düzeni’nin yürütücüsü olan iktidarın uygulamaları olarak devam ettiriliyor.

Görünen o ki, Amerika Terör Örgütü, ülkemizdeki fiîli işgâline başlamıştır.

Bugün “Paralel” denilerek Terör Örgütü ilân edilen Cemaat’in, 11 yıl boyunca kimlerle paralel Terör yürüttüğünü hatırladığımızda, ortaya iki Terör Örgütü çıkmaz mı?.. FETÖ varsa, o zaman ETÖ de var!..

Dolayısıyla yarın bir gün, gerçek bir Adalet anlayışı karşısında ETÖ’nün de, hak ettiğince bu sahneleri yaşamasını beklemek gerekir!

İslâm Coğrafyasında işledikleri cinayetler ve Amerikancılık konusunda, birbirine paralel bu İKİ TERÖR ÖRGÜTÜ’nün Amerika, AB ve NATO konusunda birbirlerinden farklı icraatları hiçbir zaman olmadı.

Bugünse, “paralel” denilerek Müslüman hanımlara kelepçe vurduracak kadar gözü dönmüş bir Terör anlayışı var.

Bu fotoğraflara iyi bakın…

Bu uygulamalar –dikkatinizi çekiyoruz!- 13 yıldır, insanımızdan gizlenerek sürdürülen uygulamalardır!

Anadolu’nun hemen bütün şehirlerinde, özellikle son birkaç yıldır AKP Hükümetine bağlı polislerin yaptıkları operasyonlarda binlerce masum hanım Müslüman bu ve benzer şekillerde taciz edilmiş ve bir çoğu da kelepçelenmiş ve tutuklanmıştır.

Bugün farklı olan ise, 13 yıldır yapılagelen bu uygulamalara karşı DİLSİZ ŞEYTAN rolünü takınan sözde “İslâmcı”, özde ise buz gibi Amerikancı olan AKP medyasının bu kelepçeli fotoğraflar üzerine DİL oynatmaları.

“Kelepçeleri takan, sürgün edilen Fetullahçı polisler”miş!

“Orada, neden Fetullahçı Cihan Haber Ajansı dışında medya yok”muş!

Bre pezevenk!

Aynı gün Konya’da müslüman kadınlara kim kelepçe takıyor?!.

Sen niçin yoksun Müslüman hanımlara kelepçe takıldığı yerde?!

Geçtiğimiz ay yapılan operasyonlarda gözaltına alınan Müslüman annelere kim kelepçe takmıştı?

Daha öncesinde, AKP iktidarında yıllardır “El-Kaide”, “Nusra” ve “IŞİD” denilerek evleri basılan binlerce masum hanımın durumu?

Bolu F Tipi Cezaevin’de 80 yaşındaki İBDA’cı analarımıza ve küçücük çocuklarımıza yapılan muamele?

Bu vesile ile, özellikle son 13 yıldır Konya Emniyeti’nin ülke çapında Müslümanlara karşı operasyon yapmakta öne çıkışı ve AKP İktidarları boyunca Emniyet Genel Müdürleri’nin Konya menşeli oluşları dikkatlerden kaçmıyor.

İktidarın, İslâm’a karşı yürüttüğü bütün uygulamalarını “tevil” edip, işledikleri cinayetleri “İslâmlaştıran” bu alçakların tarihte hiçbir örneğini bulamazsınız!

Bu aşağılık uygulamaları yapanlar ve özellikle İslâm Düşmanı uygulamaları “İslâmlaştıran”lar hakkında söylenebilecek tek bir şey vardır.

İBDA Mimarı’nın Hükmüyle:

Müslümana Müslüman olduğu için İŞKENCE YAPAN Kâfirdir!

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d