BAĞDADÎ’DEN İSRAİL VE İŞBİRLİKÇİLERİNE GÖZDAĞI: BEKLEYİN!

BAĞDADÎ’DEN İSRAİL VE İŞBİRLİKÇİLERİNE GÖZDAĞI: BEKLEYİN!

İslâm Devleti (IŞİD) lideri Ebu Bekir el Bağdadî, yayınlanan yeni ses kaydı ile İsrail-ABD güdümünde olan Suudî Arabistan öncülüğündeki “Teröre Karşı İslâm İttifakı” adlı işbirlikçi yapıya gözdağı verdi.

“Eğer İslâmî bir koalisyon olsaydı, Filistin’in özgürleştirilmesini ve Yahudilerin öldürülmesini hedeflerlerdi” diyen Bağdadî, “Teröre Karşı İslâm İttifakı” adlı oluşumun, emperyalist-Haçlı terörist düşmanları değil de, onlara karşı savaşan mücahidleri hedef aldığını vurguladı.

Emperyalist-Haçlı düşmanın katliamlarına karşı parmaklarını kıpırdatmayan, ama emperyalist-Haçlı teröristlere karşı savaşan mücahidleri “terörist” diye yaftalayıp onlara karşı savaş açan ve Haçlılar adına savaşmak üzere kurdukları birliğe de “İslâm Birliği” diyerek ihanetlerini perdeleyeceklerini zanneden bu işbirlikçi iktidarlar arasında AKP’nin de olduğu malûm.

 

BAĞDADÎ’DEN YAHUDİ İSRAİL’E MÜJDE(!)

İslâm Devleti hakkında yürütülen propagandalara da değinen Bağdadî, yaşanan fitnenin artarak devam edeceğini vurguladığı konuşmasında sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ey Müslümanlar!.. Küfür ümmetlerinin, milletlerinin ve ülkelerinin İslam Devleti aleyhinde toplanmalarına şaşırmayın. Bu hal, her dönemdeki “Taifetul Mansura’nın” (yardım olunan taifenin) halidir. İki grup belirginleşene kadar bu toplanmalar devam edecek, fitne ve sıkıntılar daha da şiddetlenecektir. Öyle ki; iki grup tamamlanacak, bu tarafta hiçbir münafık, diğerinde de hiçbir mü’min kalmayacaktır. Daha sonra şunu kesin bilin ki; Allah azze ve celle mü’min kullarına yardım edecektir.”

Ses kaydında ayrıca, İslâm devleti mücahidlerinin yakında İsrail’e taarruz başlatacağı da belirtildi.

2003’ten beri Irak’ta işgâlci Haçlı ordularına karşı sürdürdüğü savaşı genişleterek İsrail sınırlarına doğru taşımaya çalışan Arap Direnişi’nin bir kolu olarak dikkat(düşmanlık) çeken Bağdadî, konuşmasında, “İsrailliler yakında bizi Filistin’de görecek. Haçlıların bize karşı olan savaşı çok sürmeyecek. İsrail Filistin’i unuttuğumuzu, onların dikkatimizden kaçtığını düşünüyor. Biz Filistin’i bir ân bile unutmadık” ifadesi yer aldı.

Bağdadi konuşmasında konuyla ilgili şu ifâdeleri kulandı:

Yahudilerin bizim onu unuttuğumuzu ve bizi bundan meşgul ettiklerini zan ettikleri Filistin. Hayır! Asla! Ey Yahudiler! Bizler Filistin’i bir an bile unutmadık. Allah’ın izniyle de asla unutmayacağız. Pek yakında! Pek yakında sizin uzak gördüğünüz, fakat bizim oldukça yakın gördüğümüz bir vakitte, mücahidlerin ayak seslerini işiteceksiniz ve onların öncüleri de sizi muhasaraya alacaktır. Bizler gün be gün sizlere yaklaşmaktayız. Sizin hesabınız çetin olacaktır, çetin!

Ey Yahudiler! Filistin’de ebediyyen rahat olmayacaksınız ve orası hiçbir zaman sizin toprağınız ve diyarınız olmayacaktır. Filistin ancak size mezar olacaktır. Allah azze ve celle Müslümanların sizi öldürmesi için sizleri orada toplamıştır.  Öyle ki; taş ve ağaçların arkasında saklanacaksınız. Ve sizler bunu çok iyi bilmektesiniz. Bekleyin, biz de sizinle birlikte beklemekteyiz.

 

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: