İLK TUTAN AYAĞINDAN SALLANDIRSIN!

İLK TUTAN AYAĞINDAN SALLANDIRSIN!

İLK TUTAN AYAĞINDAN SALLANDIRSIN!

Biz bu “goy goycu” Cem Küçük’ü ne yapacağız diye kara kara düşünürken, imdadımıza yine kendisi yetişti ve bizi bu derin düşünceden kurtarıp kendi hakkındaki hükmü kendisi verdi.

Ne dedi?

Vermişler Fuat Uğur’la TGRT’de başbaşa, güya program yaparken ağzından döküverdi içindeki cerahati:

“Sallandıracaksın ayağından!..”

Her kılığa girer omurgasız adamların günümüz prototiplerinden olan Cem Küçük denilen bu mahlûk, dün en hızlı (kendi tabirleriyle) FETÖ’cülerden biri iken, bu gün de en hızlı düşman kesildi başımıza.

İslâm İhtilâl ve İnkılâbının hâlletmesi gereken ahlâk meselesine istinaden, kendisi gibi tipler üzerinde tatbik edilecek cezayı da kendisi biçmiş oldu.

Amerikan kuklası TGRT’de program yapıp güyâ anti-emperyalistçilik oynayan bu parlak oğlanlar, söyledikleriyle de iddia ettikleri davalarına zarar vermekten başka birşey yapmamış oldular. Bunların goy goy ederek “sallandıracaksın” diye attıkları naralar, Fetullahçılar tarafından Türkiye’de işkence yapıldığına dair delil olarak, iade edilmemeleri için kaçtıkları ülke yetkililerine sunulurken, dünya kamuoyuna da Beştepe ve AKP aleyhinde propaganda malzemesi vermiş oldular.

Kripto ajan, ajanlığını yapmaya ve bulunduğu yerden güya düşman diye saldırdıklarına malzeme vermeye, düşman diye saldırdıklarının elini güçlendirmeye, ekmeklerine yağ sürmeye devam ediyor.

İslâm İhtilâl ve inkılâbının ahlâksızlığı, pislikleri yok edecek olan devrim ateşi cümle pislikleri yalayıp yutarken, Cem Küçük’ü ilk yakalayan ayağından sallandırsın!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: