ADIMLARTV YAYINDA

ADIMLARTV YAYINDA

ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Platformu bünyesinde yayın yapacak olan YouTube kanalı AdımlarTv yayın hayatına başladı.

Yepyeni içeriklerle yayın yapacak AdımlarTv’yi takibe almanızı tavsiye ediyoruz.

ADIMLAR Dergisi

 

ADIMLAR Tv YouTube Sayfası: https://www.youtube.com/channel/UCLJp7fXEG0LMAi7QuNKwO_Q?view_as=subscriberSelâm size!

İBDA’ya nisbetle 35. Mücadele yılını dolduran ADIMLAR Fikir, Kültür, Siyaset Platformu bünyesinde yeni bir yayın anlayışıyla karşınızdayız.

ADIMLAR TV, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan gelişmeleri kendi perspektifinden değerlendirirken, elbette dikkatlerden kaçırılan Gerçek Gündem kabul ettiği meseleleri de ele alacaktır.

Günlük adi politikalar bir yana, Türkiye ve dünya siyaset arenasında Gerçek Gündem, çağımızda ortaya çıkan bütün problemlere cevap verebilecek tutarlıkta Bir Dünya Görüşü ihtiyacıdır her şeyde önce.

İnsanlık tarihinde yaşanmamış şekilde parçalanmışlığın ve tıkanıklığın hüküm sürdüğü bugün, dünya çapında yaşanan sosyal ve siyasî olumsuzlukların ızdırabını duyan, kafa yoran, düşünen herkesin takdir edeceği bu TEMEL İHTİYAÇ’a nisbetle konuşmaya çalışacağız.

Bu çerçevede tek tek her insanı ve bütün insanlığı ilgilendiren hemen her sahada söyleyeceklerimiz olacak…

Fikir, Kültür – Sanat ve Siyaset…

İnsanlığı ihya ve daha çok tehdid eden teknolojinin açtığı bu sahayı sonuna kadar istismar ederek, yazılı yayınlarımız yanında; ses – görüntü, video paylaşımlarımızla da karşınızda olacağız.

Bu süreçte sizden ricâmız video platformlarının âdeti olduğu üzere; sayfamızı takibe almanız, beğeni yapmanız ve elbette her yeni paylaşımdan haberdar olmanız için “bildirimleri aç” butonunu aktif hâle getirmenizdir…

Bu vesile ile Kurban Bayramınızı tebrik ediyor;

Bölgemizde, BOP Saldırısıyla eş zamanlı olarak Din-Vatan-Millet bütünlüğümüzü parçalayan saldırı ve saldırganlar karşısında birleşme ve bütünleşmemize vesile olmasını Muntakîm olan Allah’tan diliyoruz!

AdımlarTv

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: