DİNLEYİN EBU UBEYDEYİ, DİNLEYİN Kİ BİR ASLAN KÜKREMEKTE!

SEN DE DİNLE, HAYATI ASLAN TAKLİDİ YAPARAK GEÇEN SAHTE KAHRAMAN

Kassam Tugayları sözcüsü Ebu Ubeyde’nin 20 Kasım tarihli konuşmasından kesitler:

Ebu Ubeyde, konuşmasına Âl-i İmran Sûresi’nin 146. ayetiyle başladı:

“Nice peygamber vardır ki onunla birlikte birçok Allah erleri savaştılar. Allah yolunda başlarına gelenlerden ötürü gevşemediler, yılmadılar, boyun eğmediler. Allah sabredenleri sever.”

Mescid-i Aksa Tufan Savaşı’nın 45’inci gününde, dünyaya sabretmenin ve kurtuluşun anlamını öğreten kararlı halkımıza, Gazze’deki insanlarımıza selamlarımızı gönderiyoruz.

Düşmanlar kaybedeceklerdir, bizim azmimiz ise asla kırılmayacaktır.

Son 72 saatte 10’u personel taşıyıcı olmak üzere 60 İsrail askeri aracını imha ettik.

Cumartesi günü mücahitlerimiz Mücahitlerimiz Gazze kuzeyinde bir grup askeri pusuya düşürüp onlara saldırdı ve askerlerin ağlamalarını, yardım çığlıklarını, feryatlarını duydu ve onlardan en az 3 askeri öldürdü.

Mücahitlerimiz bir grup askeri ve bir buldozeri pusuya düşürüp yok etti ve en az 7 askeri öldürdü, desteğe gelen askerlerle çatışmaya girip onlarda kayıplar verdi, Mücahitlerimiz ise hepsi sağ salim üslerinde geri döndü.

Mücahidlerimiz hâlâ işgalin ilerleyişinin ön saflarında şiddetli çatışmalarla meşgûl ve israil askerlerini öldürmeye devam ediyor.

İşgalin bu savaşta amacı sivilleri yok etmek ve öldürmektir ve düşmanın suçlarıyla uğraştığı histerik durum, onun zafere olan inanç eksikliğinin bir göstergesidir.

Düşmanın halkımıza yaptığı soykırım, onun sonunun başlangıcıdır.

İsrail savaş uçakları, mücahitlerimizin vurduğu zırhlı araçları içinde bulunan askerleri ile beraber bombalıyor ki mücahitlerimiz herhangi bir askeri esir almasın diye.

Düşmanlar kaybedeceklerdir, bizim azmimiz ise asla kırılmayacaktır.

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, açıklamasında Âl-i İmran Suresi’nin 111. ayetini de okudu:

“Onlar size, dilleriyle incitmekten başka bir zarar veremezler. Sizinle savaşacak olsalar arkalarına dönüp kaçarlar. Sonra kendilerine yardım edecek kimse de bulunmaz.”

Biz sadece Allah’ın önünde diz çökeriz!

Gazze Mücahidleri, Gazze’yi savunmak için her gün Siyonistlerle yoğun ve şiddetli bir şekilde savaşıyor ve şunu bilmelisiniz ki zafer bizimdir.

Düşmanın halkımıza yaptığı soykırım, düşmanın sonunun başlangıcıdır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d